Проект «Добрі справи!»

Проект реалізовується за результатами конкурсу проектів «Школа фондів громад» при підтримці ІСАР «Єднання» за фінансування Фонду Ч.С. МОТТА.

  Термін виконання -  1 жовтня 2011 р. - 30 листопада 2011 р.

  Мета проекту - об’єднати зусилля громади та допомогти ініціативним мешканцям міста повірити у власні сили, підтримати їх у прагненні зробити своїми руками маленькі добрі справи задля покращення життя в нашій громаді.

  Очікувані результати: 

  1. Залучено близько 10 000 грн. місцевих фінансових ресурсів на проведення конкурсу «Добрі справи».

  2. Проінформовано про конкурс близько 5000 осіб, видано близько 5-ти інформаційних статей.

  3. Подано на конкурс близько 30 заявок.

  4. Профінансовано близько 7-8 заявок.

  5. Залучено додатково від переможців на реалізацію проектів близько 7 000 грн. (у грошовій та не грошовій формі).

  6. Втілено в життя добрі справи ініціативних мешканців міста.

  7. Створено сайт програми «Фонду громади м. Вознесенська», як інструмент: популяризації ідеї фонду громади, спілкування з потенційними донорами та грантоотримувачами, інформування про досягнуті результати після юридичної реєстрації Фонду громади міста Вознесенська, сайт буде дещо трансформовано у сайт організації «Фонд громади міста Вознесенська».

  8. Розроблено 1000 інформаційних листівок про Фонд громади м. Вознесенська, які будуть використовуватись при особистих зустрічах з потенційними донорами, а також розповсюджені серед впливових осіб нашої громади в рамках популяризації роботи фонду громади.

  9. Придбано та встановлено 20 пластикових скриньок для збору благодійних пожертв (в магазинах, банках, аптеках, салонах краси). В подальшому придбані скриньки будуть використовуватись Фондом для проведення інших благодійних акцій.