Проект «Громадський моніторинг діяльності центру надання адміністративних послуг в м. Вознесенську»

             Проект реалізується за підтримки Програми «Громадянське суспільство та належне врядування» Міжнародного фонду «Відродження».

            Термін реалізації - серпень 2013 р. – травень 2014 р

         Мета проекту - покращення  якості  надання адміністративних послуг шляхом впровадження рекомендацій від громадськості, підготовлених за результатами моніторингу діяльності  ЦНАП в м. Вознесенську.

             Заходи проекту:

1. Створення робочої групи  з моніторингу діяльності ЦНАП та оцінки якості адміністративних послуг за участю 15-20 чоловік – громадських активістів, експертів та зацікавлених осіб.

2. Проведення  аналізу процедури надання адміністративних послуг в двох найбільш актуальних для мешканців міста сферах: розпорядження земельними ресурсами та  містобудівна діяльність.

3. Розробка рекомендацій по покращенню якості роботи ЦНАП та наданню адміністративних послуг.

4. Проведення компанії лобіювання врахування рекомендацій від громади по підвищенню якості надання адміністративних послуг.

 

             Очікувані результати:

1. Підвищено прозорість та забезпечено доступ до публічної інформації про діяльність ЦНАП з використанням сучасних інформаційних технологій;

2. Збільшено на 20 % адміністративні послуги, що надаються ЦНАП у сфері містобудування та архітектури;

3. Покращено якість наданих адміністративних послуг та усунено основні недоліки, адміністративні бар’єри та зловживання на шляху отримання якісних послуг громадянами;

4. Покращено графік роботи учасників адміністративних послуг та графік надання послуг.

 

 Переглянути Звіт