Запалюючи зірки!


Ви колись спостерігали за падаючою зіркою, поступово зникаючою в нічному небі? Якщо так, то ви знаєте, як це красиво. Вогонь, що горить в ночі, і величезне, вільне небо завжди вабили людей і обіцяли диво. Саме тому, люди, спостерігаючи за падаючою зіркою, загадують бажання для втілення своєї мрії. З часом почесну роль - доставляти наші мрії із землі на небо, стали виконувати небесні ліхтарики. Для здійснення мрії потрібно зовсім небагато - варто лише загадати найзаповітніше бажання і запустити його в небо в літаючому ліхтарику…

Саме ця ідея об'єднала небайдужих вознесенців, які зібралися в перший день весни, щоб разом прийняти участь в запуску сотні небесних ліхтариків і допомогти збутися дитячій мрії. Подія стала продовженням благодійного марафону «Поделись своей любовью!», організованого в рамках благодійної акції, направленої на збір коштів для оновлення вже існуючих дитячих майданчиків нашого міста новими ігровими комплексами.

Благодійний марафон почався з урочистого відкриття «Лавки примирення» на площі біля пам'ятника «Любові». Лавка примирення дуже хитрої конструкції: краї у неї розташовані вище, ніж середина. І жодна пара не може сісти так, щоб не скотитися по гладкій поверхні в центр і не опинитися в обіймах один одного. Саме так, і відбувається примирення. «Лавку примирення» під аплодисменти присутніх відкрили міський голова Гержов Юрій Іванович і її автор - Балан Олег Анатолійович. Завдяки чуйності і доброму серцю талановитого майстра, що подарував місту «Лавку примирення», у всіх закоханих міста з'явилося нове улюблене місце для зустрічей і примирення. Організатори щиро вдячні Олегу Анатолійовичу за підтримку благодійної  акції своєю творчістю і працею. Адже благодійність - це не тільки грошові внески, але і зусилля, допомога, яку може надати небайдужа людина для доброї справи.

Особливо активно благодійний марафон підтримала молодь міста – учні всіх шкіл і школи -інтернат з 1-го по 11 клас, які активно робили свої благодійні пожертвування на оновлення дитячих майданчиків. Завдяки зусиллям наших школярів, для яких добродійність - це не обов'язок, а привілей, вдалося зібрати 5 000 грн.  на оновлення дитячих майданчиків. При активній підтримці наших маленьких благодійників, вечірнє небо міста осяялося сотнею небесних ліхтариків, які стали «містком» між землею і небом. Відлітаючи ввись, яскраві вогники відносили з собою бажання і мрії, які неодмінно повинні збутися! Адже кожен маленький учасник акції  зробив все можливе, щоб ми, дорослі, почули мрії  дітвори про нові гойдалки, гірки і пісочниці!

Всього ж, завдяки Вам, небайдужі жителі міста, за 4 місяці акції, вже зібрано 68 716,61 грн.

Від щирого серця хочемо подякувати нашим партнерам і спонсорам за підтримку благодійної акції: Царук Л.А., Бойштян І.В., Грушевський Л.Ф., Гержов А.C., Василевич В.В., Ройнтштенй Г.М., Ольхов А.В., Новосадова Т.П., Чаєвська Г.П., Зуб Ю.Н., Якубенко К.Н., Цеплій Н.В., Алексєєва Л.Н., Циз С.К., Олейник А., Крівошеєва В.Н., ТОВ «Феникс»- Тюхтя В.С.,  АС Альфа Страхування - Лященко Н.С. і Євстратьев А.І., міський будинок культури - Сметана Ю.А., фотограф Луговий Павло  і газету «День за днем» - Туркоман Т.Н.

Оповиті приголомшливо красивим сяйвом, ліхтарики, немов зірки, світилися в небі, поступово набираючи висоту і віддаляючись. Ліхтарики відлетіли, щоб донести загадані мрії до неба. Але любов, турбота і небайдужість кожного, хто приєднався до акції, залишаться для всіх жителів нашого міста добрими прикладом об'єднання загальних зусиль і віри у те, що РАЗОМ ми змінимо наше життя на краще!

Організатори: Фонд громади м. Вознесенська - Бальцер В.В., депутат Вознесенського міської ради - Буркут Н.В. 

 

Перегляд відео: http://www.youtube.com/watch?v=-FxVYdE8AuQ

                                                       

                                                         ФОТОЗВІТ