Благодійне святкове колядування

мЗимові свята – це  завжди очікування святкової казки, дива, піднесений настрій. Це – новорічні вітання та щедрі побажання, смачна кутя, гостини. Здавна, у народі говорили: якщо на зимові свята в хаті колядують та щедрують, весь рік буде щасливим та багатим.

Керуючись доброю українською традицією, вознесенські школярі 13 січня, на свято Меланки, ходили гуртом щедрувати по місту - вітати добрих людей з Новим роком, закликати добробут, злагоду та багатий урожай, щастя у шлюбі та міцне здоров’я.

Хлопці та дівчата показували свої святкові вертепи в організаціях, установах та підприємствах міста, радуючи трудові колективи щирими побажаннями, душевними піснями та справжніми театралізованими виставами, де головними  діючими особами були Меланка, Василь та коза.

Благодійність – починається з малого, і дуже добре, що молодь міста з радістю підтримала проведення благодійної акції «Играем вместе!» своєю ініціативністю та старанністю, зробивши вклад в покращення умов відпочинку та дозвілля дітей міста. Організатори акції висловлюють щиру подяку художнім керівникам, вчителям та  творчим колективам, які колядували та щедрували задля здійснення дитячих мрій:

- творчий колектив ЗОШ №8  (10 учнів) під керівництвом Осадченко Е.Ф. та Руденко П.М  за підтримкою депутата Вознесенської міської ради - Новосадової Т.П. та  Бебінов Р.С.;

- творчий колектив ЗОШ № 5 (12 учнів ) під керівництвом Андруховой Т. Д. та Гриник О.В. за підтримкою  Буркут Н.В..;

- творчий колектив центру дитячої творчості (12 учнів) під керівництвом Логінович Н.С.  за підтримкою Трандофіла В.І.;

- творчий колектив гімназії №1 (21 учень) під керівництвом Гончаренко Е.Б.  та Руденко О.М  за підтримкою  Бальцер В.В.;

Завдяки ініціативним, небайдужим, творчим та активним учням наших шкіл та Вам – добрі люди,  які в цей святковий вечір відкрили перед нашими вертепами свої серця та двері – нам вдалося зібрати 15 635, 85 грн. на оновлення дитячих майданчиків нашого міста.

Наприкінці дня наших колядників у кафетерії «V-club» підготували святкову вечірку, де хлопці та дівчата - трохи зморені, але дуже горді собою, - наперебій згадували день, багатий добрим настроєм, посмішками, веселощами.

 18 - 20 січня продовжували свої святкові виступи в рамках благодійної акції «Играем вмесе» учні гімназії №1 під керівництвом Гончаренко Е.Б.  та Руденко О.М, яким вдалось зібрати 18 січня - 426 грн. та 20 січня - 3838, 15 грн.

Всього за результатами загальноміського колядування було зібрано 19 900 грн.

Ми вдячні спонсорам та партнерам, завдяки яким стало можливим проведення акції: депутатам міської ради - Балабушко Т.М.., Алексєєвой Л.М. та Піпія М.Н., ТАТ «Об'єднання райміськпостач» - Стеля В.М., управління освіти - Кисильова С.В., Центр дитячої творчості - Василенкова О.П., кафетерій «V-club» - Вишняк С.В. «Vintage» - Коренецький О.В., кафе- бар «Міленіум» - Середа Г.М., кафе «Капріз» - Середіна А.М., ЗАТ «Вікторія» - Матуляк А.Б. та Арташ М. та  кафе «Тет-а-тет» - Лаврова Н.М.

Святкове колядування стало справжнім відродженням народних прадавніх традицій, що так важливо для нашого молодого покоління. І нехай всі побажання, що звучали в цей святковий день здійсняться -  і для небайдужих вознесенців, які з радістю приймали наші вертепи, і для самих щедрувальників, які щиро зичили найкраще:

Ми щедруємо і співаємо під вікном. Щастя, долі вам бажаємо всім гуртом. Хай квітують ваші ниви золоті. Щоб життя було щасливе в майбутті!

 

Перегляд відео:  http://www.youtube.com/watch?v=K1g_4cWFb2Y&feature=related

                                                    ФОТОЗВІТ