Харченко Григорій Дмитрович

            Дата народження: 27 травня 1997  р.

        Історія хвороби -  1 вересня 2012 р.  після святкової лінійки в школі, на пішохідному переході Гриша потрапив під колеса автомобіля. В результаті аварії хлопчик отримав тяжкі телексні травми : забиття головного мозку, пошкодження лобової кістки, параліч лівої частини тіла, порушення зору та забиття м’яких тканин обличчя. Протягом місяця хлопчик знаходився у стані коми, йому була проведена операція на головному мозку та здійснена  заміна лобової кістки на протез.

     Гриша терміново потребує проведення другого курсу реабілітації, оскільки має обмежену рухливість та порушення координації, атрофію зорового нерву та порушення психологічно-емоціного стану. Більшість часу він проводить вдома, школу не відвідує, рідко виходить на вулицю та потребує постійного цілодобового догляду, тому мати хлопчика була змушена залишити роботу та доглядати за сином. Основним джерелом доходів в сім’ї є невелика зарплата батька, яка дозволяє родині ледве зводити кінці з кінцями.  

     До аварії, Гриша був активним хлопчиком приймав участь у громадському шкільному житті, був чемпіоном України з туристичного спорту, вів здоровий спосіб життя та добре вчився.

 

Підтверджуючі документи: 

Заява


Виписка