Благодійна програма "Врятуймо добру людину"

            Термін реалізації програми – постійно діюча 

Опис проблеми: Сьогодні перед суспільством гостро стоїть проблема збору коштів для лікування важкохворих людей. Держава неспроможна забезпечити своєчасну  фінансову допомогу для хірургічних операцій, реабілітації хворих, допомоги малозабезпеченим сім’ям, у яких є тяжкохворі. Відтак, люди змушені звертатись за благодійною допомогою, використовуючи для цього відкриті рахунки фізичних осіб в банку. Дана ситуація призводить до наступних негативних наслідків:

-     доходи фізичних осіб отримані у формі благодійних внесків підлягають оподаткуванню за ставкою 15% або 17% , а не сплата податку тягне за собою накладання штрафів та пені;

-    має місце шахрайство та використання коштів не за призначенням, суми надлишкових (невикористаних) коштів зазвичай не передаються іншим потребуючими особам для лікування.

Мета програми – здійснювати надання оперативної, ефективної, цільової і прозорої фінансової допомоги для лікування та реабілітації малозабезпечених  жителів Миколаївської області та забезпечити ефективний механізм збору і розподілу  благодійних  пожертв для порятунку життя і здоров’я людей.

 

   ПОТРЕБУЮТЬ ВАШОЇ ДОПОМОГИ!

Харченко Григорій 16 років, тяжка черепно - мозкова травма внаслідок автомобільної аварії (м. Вознесенськ)

 

Нагорних Юра 4 роки, погане згортання крові, гепатитВ (м. Южноукраїнськ)

 

   Як отримати допомогу?

   Якщо Ви або ваші родичі потребують фінансової  допомоги для лікуванні та реабілітації, Вам необхідно подати до Фонду Вознесенська або його регіональних партнерів наступні документи:

1) заява про допомогу та готовність приймати участь у компанії зі збору благодійних пожертв;

2) документи підтверджуючі діагноз та потребу в лікуванні (епікриз, медичний висновок, довідка ВКК, виписка з історії хвороби, рахунки на придбання медикаментів, вартість діагностики, лікування, реабілітації та інші підтверджуючі документи)

3) копії: паспорта (свідоцтва про народження), довідки з ідентифікаційним кодом;

4) згода на збір та обробку персональних даних;

5) фото та відеоматеріали про особу, що потребує допомоги та коротка інформація про історію та потребу, що виникла;

6) довідка про склад сімї;

7) довідка про доходи членів сімї.

 

   Заяви приймаються за адресами:

м. Миколаїв -  вул. Севастопольська,  15, кв. 3, тел. (0512) 47-34-79, Фонд розвитку м. Миколаєва 

м. Вознесенськ – вул. Пушкінська 3, оф. 35, тел. 0953300203, Фонд Вознесенська

м. Южноукраїнськ – бул. Цвіточний 5 (зош №3) тел.0977551960, Школа волонтерів

або на електрону адресу voz-cf@ukr.net

 

   Рішення про включення особи до програми, здійснення збору благодійних пожертв та подальшого використання зібраних коштів на її користь,  приймає незалежна експертна комісія.

 

 

   Як буде надаватись допомога?

 

  • після надходження усієї потрібної суми  на рахунок, фонд здійснює оплату потреб бенефіціарів, перераховуючи на лікарняну установу, аптечну установу тощо, з якими попередньо домовлено (підписано договір) про забезпечення лікування (обстеження, реабілітацію, відпуск ліків тощо);

  • надання беніфіціару – фізичній особі, нецільової благодійної допомоги протягом звітного податкового року сукупно у розмірі, що не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року помноженого на 1,4. З 1 січня 2013 року вона становить 1610 грн.

 

Зібрані кошти буде передано для порятунку життя і здоров’я людей!

Наші партнери

Фундація імені князів-благодійників Острозьких http://fundraising.org.ua

АБ «Укргазбанк» в рамках програми «Банк добрих справ»http://bankdobryhsprav.com.ua