Благодійна програма "Підтримай Українську армію"

          Мета програми – надання благодійної допомоги для забезпечення першочергових потреб військових та потреби добровольців, що прибули на навчання на території військових частин Миколаївської області. 

            Термін реалізації програми – березень – червень 2014 р.

Опис проблеми: Сьогодні, у важкий для України час, військові стоять на захисті територіальної цілісності та суверенітету нашої держави. З цією метою на півдні України відбуваються учбові збори військовозабов’язанних та часткова мобілізація. Для проходження навчанні у військові частини лише направлено більше 500 добровольців з Вознесенського району, а в масштабах Миколаївської області це близько 5000 осіб. В зв’язку з важкою економічною ситуацією в країні,   командування збройних сил не в змозі в повному обсязі забезпечити базові потреби добровольців, що прибули на навчання. 11 березня громада м. Вознесенська на чолі з міським головою  Луковим В.Д. прийняла рішення -  надати фінансову підтримку військовим частинам на базі яких проводяться навчання, шляхом:

- придбання продуктів харчування та особистої гігієни;

- придбання військової форми та взуття;

- закупівлі меблів (ліжка, столи, стільці) та посуду;

- придбання автозапчастин та спеціалізованого обладнання;

- забезпечення інших першочергових  потреб армії.

Рішення  про використання коштів приймає Наглядова рада в складі: Луков В.Д., Іващук Р.А, Вестя В.М., Цеплий М.В., Аверков С.В., Туркоман Т.М., Михайлишин А.І., Бальцер В.В., Балабушка Т.М., Ісупов Д.О. та Головко Р.В.