Благодійна програма "Допоможемо разом"

         Мета програми – допомогти дітям з інфекційними захворюваннями краще перенести тяготи складного лікування і сприяти їх одужанню, шляхом поліпшення побутових умов перебування в інфекційному відділенні ЦРЛ.

            Термін реалізації програми – грудень 2013 р. -  грудень 2014 р.

Опис проблеми: інфекційне відділення Вознесенської ЦРЛ введено в експлуатацію у 1946 році, в приміщенні   нема окремих інфекційних палат для дітей. Діти та дорослі лікуються у одному  відділенні, яке розташоване у одній із найстаріших будівель ЦРЛ, тому і умови, не зважаючи на намагання поліпшити стан приміщень, не відповідають стандартам і нашим  баченням сучасної лікарні. Щороку у інфекційному відділенні проходить лікування близько 800 дітей, які потребують покращення санітарних умов перебування  та лікування. Для створення окремого дитячого інфекційного відділення було прийнято рішення провести ремонт та першому поверсі дитячої районної лікарні , який включає в себе: 3 індивідуальні бокси-ізолятори з окремими виходами назовні, 2 палати, приймальне відділення, 2 вбиральні, столову та коридор загальною площею 200 м2.

Благодійний вечір «Від щирого серця » 19 грудня 2013 р.

Благодійні пожертви трудових колективів

 

Рішення  про використання коштів приймає Наглядова рада в складі: Балабушка Т.М. – депутат міської ради, Бальцер В.В. – голова Фонду громади Вознесенська, Цеплий М.В. – керівник КП «Вознесенська харчосмакова фабрика».

Свій благодійний внесок на підтримку програми можна зробити:

Отримувач: Благодійна організація "Фонд громади Вознесенська"  

Код ЕДРПОУ 26445142; р/р 26005053202542 в ПАТ КБ "ПриватБанк" в м. Вознесенськ, МФО 326610 

Призначення платежу: Благодійний внесок на програму «Допоможемо разом».