Проекти та програми

Благодійна програма "Підтримай Українську армію"

          Мета програми – надання благодійної допомоги для забезпечення першочергових потреб військових та потреби добровольців, що прибули на навчання на території військових частин Миколаївської області. 

            Термін реалізації програми – березень – червень 2014 р.

Благодійна програма "Допоможемо разом"

Мета програми – допомогти дітям з інфекційними захворюваннями краще перенести тяготи складного лікування і сприяти їх одужанню, шляхом поліпшення побутових умов перебування в інфекційному відділенні ЦРЛ.

            Термін реалізації програми – грудень 2013 р. -  грудень 2014 р.

Проект «Громадський моніторинг діяльності центру надання адміністративних послуг в м. Вознесенську»

        Мета проекту - покращення  якості  надання адміністративних послуг шляхом впровадження рекомендацій від громадськості, підготовлених за результатами моніторингу діяльності  ЦНАП в м. Вознесенську.

       Термін реалізації - серпень 2013 р. – травень 2014 р.

Благодійна програма "Іменний фонд Гержова Юрія"

Мета діяльності іменного фонду Гержова Юрія - створення механізму забезпечення довготривалої та систематичної фінансової підтримки соціальних ініціатив, спрямованих на підвищення якості життя та вирішення соціально важливих проблем територіальних  громад.

Географія діяльності: Вознесенський, Веселинівський, Доманівський, Березанський та Еланецький райони Миколаївської області, а також м. Вознесенськ та Южноукраїнськ.

Благодійна програма "Врятуймо добру людину"

       Мета програми – здійснювати надання оперативної, ефективної, цільової і прозорої фінансової допомоги для лікування та реабілітації малозабезпечених жителів Миколаївської області та забезпечити ефективний механізм збору і розподілу  благодійних  пожертв для порятунку життя і здоров’я людей.

        Термін реалізації програми – постійно діюча.

Благодійна програма "Моя школа"

        Мета програми  - запровадження інноваційних освітніх практик та поліпшення умов навчання дітей в учбових закладах.

        Термін реалізації  програми - жовтень 2012 р. – грудень 2013 р. 

Благодійна програма «Играем вместе!»

Мета програми - активізація, згуртування та залучення громади міста до вирішення проблеми безпечного, комфортного та цікавого відпочинку дітей на спортивно-ігрових майданчиках біля своїх житлових будинків.

Термін реалізації програми – постійно діюча.

 

Проект «Добрі справи!»

Мета проекту - об’єднати зусилля громади та допомогти ініціативним мешканцям міста повірити у власні сили, підтримати їх у прагненні зробити своїми руками маленькі добрі справи задля покращення життя в нашій громаді.

Термін реалізації проекту -   1 жовтня 2011 р. - 30 листопада 2011 р.