Конкурс "Благодійник року 2012"

Мета конкурсу - сприяння розвитку благодійництва в  м. Вознесенську та його популяризація через публічне визнання та відзначення благодійних ініціатив, спрямованих на вирішення актуальних суспільних проблем.

Сьогодні вже ніхто не має сумнівів в тому, що доброчинна діяльність формує не лише соціальний капітал і духовність, але й певні економічні важелі розвитку суспільства. Звичайно, важливо зробити так, щоб благодійність мала у суспільстві високий статус, тобто щоб бути благодійником було престижно.

20 жовтня 2012 р. підчас проведення Благодійного балу відбулося урочисте нагородження переможців першого конкурсу серед благодійників «Благодійник року-2012». Всього на конкурс було подано 57 заявок, серед яких було визначено 5 найбільш гідних.

 У номінації «Підприємство» Благодійник року 2012 - ПП «Менада» під керівництвом Балабушко Тетяни. Благодійна діяльність переможця допомогла встановити нове ігрове обладнання в дитячому містечку«Сказка» на 3-му мкр-ні, а також надавати постійну фінансову підтримку у всіх школах і садках міста.

 

 

У номінації «Фінансова організація» переможцем стало Вознесенське відділення Приватбанку - Невеселий Владислав. Благодійна допомога установи допомогла комп'ютерному центру міста і школі №4 зміцнити матеріально-технічну базу. Також, в 2012 році за ініціативою Приватбанку, в місті була відкрита нова соціальна програма «Банк молодіжних ініціатив», спрямована на надання фінансової підтримки школярам міста для реалізації їх соціальних проектів.

 

 

Волонтером 2012 р. стала Лариса Марченко, яка протягом багатьох років розвиває волонтерський рух у місті - допомагає пенсіонерам, підтримує молодіжні ініціативи, проводить волонтерські акції пов'язані з благоустроєм міста.

 

 

Переможцем в номінації «Дитяча, юнацька ініціатива» став Молодіжний рух «Живе серце» - цей рух об'єднує молодь нашого міста навколо хороших справ - допомога дітям в інтернатах, розвиток спортивного руху, популяризація здорового способу життя і активної життєвої позиції.

 

 

Переможцем в номінації «Особиста благодійна ініціатива» став Соя Олександр, який впродовж багатьох років підтримує молодий парк на території містечка «Сказка», займається пропагандою здорового способу життя серед молоді - підтримуючи розвиток секцій Карате в місті.