Благодійна програма "Врятуймо добру людину"

     Мета програми – здійснювати надання оперативної, ефективної, цільової і прозорої фінансової допомоги для лікування та реабілітації малозабезпечених  жителів Миколаївської області та забезпечити ефективний механізм збору і розподілу  благодійних  пожертв для порятунку життя і здоров’я людей.

Розпорядження зібраними коштами здійснює Наглядова рада програми «Врятуємо добру людину», до  складу якої входять лікарі, фармацевти і громадські лідери:

 • Зоріна І.І.- заступник начальника УПСЗН;
 • Лукова Л.І.- лікар – дитячий психіатр;
 • Жишко О.М.- громадська активістка;
 • Бальцер В.В. – голова правління Фонду громади Вознесенська;
 • Крестич А.В.- лікар-травматолог;
 • Паламарчук В.М – власник аптеки;
 • Саражалинская Л.В. – сімейний лікар;
 • Середіна А.М.- власниця аптеки;
 • Стоян Л.М. – сімейний лікар;
 • Туркоман Т.М.- редактор газети «ДзД»;
 • Феняк Н.М.- власниця аптеки.

Надано допомогу: 

 

Харченко Григорій 16 років, тяжка черепно - мозкова травма внаслідок автомобільної аварії (м. Вознесенськ) 

 

  1 вересня 2012 р.  після святкової лінійки в школі, на пішохідному переході Гриша потрапив під колеса автомобіля. В результаті аварії хлопчик отримав тяжкі телексні травми : забиття головного мозку, пошкодження лобової кістки, параліч лівої частини тіла, порушення зору та забиття м’яких тканин обличчя. Протягом місяця хлопчик знаходився у стані коми, йому була проведена операція на головному мозку та здійснена  заміна лобової кістки на протез.

Зібрано коштів Фондом 29 951,27 грн.

Витрачено на лікування: 1917, 61 грн.

Залишок коштів 28 033,66 грн. – за рішенням Наглядової ради спрямовано до Резервного фонду програми

 

 Нагорних Юра 4 роки, погане згортання крові, гепатит В (м. Южноукраїнськ)

   

           Юрчику 4 роки, дитина хворіє з народження адже отримав травму ще при народженні - крововилив мозку на фоні розвилась отримана Гідроцефолія (водянка мозку). В 1,5 місяці йому зробили операцію поставили медотвод (шунт). Операція призупинила розвиток хвороби але не вилікувала. Хлопчик не ходить, сидить погано, говорить тільки слова: мама, дай, ам. В вересні місяці минулого року у хлопчика почалися судоми із завмираннями. А в жовтні у Юрчика  знайшли вірус гепатиту (В) в стані реплікації, в  процесі  вірус почав руйнувати тромбоцити в крові (тромбоцитопенія).

Зібрано коштів Фондом - 1846,35 грн.

Витрачено на лікування – 2176,09 грн.

Витрачено на лікування за рахунок  Резервного фонду -  329,74,51 грн.

 

 Чубчик Діма 7 років, гліобластома головного мозку, 4 стадія рака (м.Вознесенськ)

 


 

     У хлопчика стався інсульт. Потім Діму привезли в лікарню з підвищенням ацетону, але в один з днів йому стало  гірше - його відправили на КТ, де сказали, що у нього пухлина.... Батьки відвезли його в Київ в Інститут нейрохірургії - там сказали треба терміново робити операцію, наші лікарі не зможуть видалити всю пухлину, надії тільки на клініки закордоном. Був знайдений лікар в Туреччині, який дав добро на проведення дорогої операції з видалення пухлини в головному мозку.

Надійшло коштів – 0 грн.

Витрачено на лікування за рахунок Резервного Фонду -  19 971,25 грн.

  

Пустовий Єлисей, 10 років ДЦП (м. Вознесенськ)

 

 

      Єлисей з двійні, народився другим, постраждав при пологах, сталася асфекція. Коли хлопчикові виповнилося 6 місяців йому поставили діагноз – ДЦП, з того часу мати займається реабілітацією Єлисея. Для видужування хлопчика проходили лікування у багатьох лікувальних центрах у Києві, Москві, Одесі, Донецьку, Євпаторії, але найбільш позитивна динаміка поправки хлопчика спостерігається в «Міжнародній клініці відновного лікування» в Трускавці.

     Для відновлення і повноцінного життя Єлисея потрібно проходити 4 рази в рік реабілітацію в клініці, а сума лікування, на жаль, не маленька. Мама займається лікуванням сина одна. Тому, зважаючи на необхідність допомоги, сімейні обставини та наявність резервних коштів, Наглядовою радою було прийнято рішення про допомогу Пустовому Єлисею. Для оплати путівки в «Міжнародній клініці відновного лікування» в Трускавці надано 4 000 грн.

Надійшло коштів – 0 грн.

Витрачено на лікування за рахунок Резервного Фонду -  4000 грн.

 

 

Ніколаєва Ірина 12 років, ДЦП (м. Вознесенськ)

 

 У два роки для батьків пролунав діагноз: дитячий церебральний параліч (ДЦП). Іра не може самостійно пересуватися і тому практично не залишає свій будинок. Не дивлячись на серйозний діагноз, Іринка не відстає в розумовому розвитку.
Є надія, що Іринка зможе самостійно ходити після спеціальної операції на сухожиллях та курсу реабілітаці
ї.

Зібрано коштів Фондом -    8 558   грн.

Витрачено на лікування  - 7 855,28 грн.

Залишок коштів – 703 грн.

 

 Карпенко Владик 4 рокирак крові або гострий лімфобласний лейкоз (м. Вознесенськ)

 

 

      Владику Карпенку, маленькому вознесенцю, якому скоро виповниться лише 4 рочки, лікарі несподівано поставили страшний діагноз: рак крові або гострий лімфобласний лейкоз. Ще в вересні хлопчик здавав планові аналізи в дитячий садочок, і не було виявлено нічого поганого. Проте, вже в кінці жовтня мама почала помічати в’ялість дитини, поганий апетит, нездоровий колір обличчя. Коли приїхали на обстеження до Миколаївської обласної лікарні, лікарі відправили аналіз до дитячого Охматдиту в Києві – і 11 грудня підтвердився страшний діагноз! Дитина потребує термінового довгострокового та дорогого лікування. 

 

  Прошак Юрій 16 років, ювенільний ревматоїдний артрит (м. Вознесенськ)

 

 

   Прошак Юрій (16 років), учень 10-П класу Вознесенського ліцею «Інсайт». Хлопець наполегливо вже дев’ятий рік бореться з підступною хворобою - ювенільним ревматоїдним артритом.  Це хронічне захворювання, що супроводжується набряком і болем у суглобах. Причини Ювенільного ревматоїдного артриту невідомі. Вважається аутоімунним захворюванням, при якому імунна система людини в результаті збою атакує власний організм.  Спільними зусиллями громади, небайдужих вознесенців були зібрані кошти у сумі 5 757 грн., завдяки яким  Юра отримав змогу пройти обстеження у Львові, єдиній лабораторії по Україні, де беруть спеціальний аналіз,  та отримав консультації в Миколаєві, де хлопцю призначили лікування, що є більш точними та дієвими.