Безпека громади - спільна справа

В травні 2021 року розпочалась реалізація проекту Фонду громади Вознесенська «Безпека громади - спільна справа». Мета проєкту - посилення особистої та громадської безпеки у Вознесенській ОТГ через розбудову довіри, налагодження діалогу та посилення взаємодії громади, влади та поліції. Найближчі 4 місяці ми будемо досліджувати стан безпеки в громаді, виявляти проблеми та потреби, проводити інформаційні компанії серед жителів та будувати партнерство між громадськими лідерами, поліцією та владою. Партнерсво – це в першу чергу побудова довіри і ми сподіваємось, що в рамках нашої діяльності ми зможемо об‘єднати зусилля поліції та спільноти задля реалізації спільних ініціатив спрямованих на створення безпечних та захищених громад!

На початку травня створено ініціативну групу в рамках пошуку спільних рішень для вирішення безпекових проблем. До роботи долучились представники громадськості, місцевої влади та поліції.

 

Проект було підтримано за результатами конкурсу проектів «Школа фондів громад» в рамках фінансування Угоди про грант між Фондом Ч.С. МОТТА та Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання».