Відбувся онлайн тренінг «Люди, кошти, ідеї – краудфандинг під ключ» від Фонду громади Вознесенська

У березні – квітні 2021 відбулась серія тренінгів «Люди, кошти, ідеї – краудфандинг під ключ» від Фонду громади Вознесенська. Учасниками тренінгу стали представники та представниці громадських і благодійних організацій, які тільки розпочинають свою громадську діяльність в організаціях та досвідчені лідери, які можуть поділитись досвідом.

Під час навчання учасники встановлювали реальну фінансову ціль для своєї краудфандингової компанії та отримали знання які допоможуть її досягнути; визначали цінності своїх проєктів, які можуть зацікавити громаду; досліджували успішні історії організацій та дізнались як поділитись ними із цільовими аудиторіями; а також отримали  10 дієвих інструментів для проведення успішної краудфандингової компанії в громаді.

Люди, кошти, ідеї

Як зазначила одна з учасниць: «Маючи ідею змін в своїй громаді ми не завжди маємо на це ресурс, тобто гроші. Та це не привід відмовлятись від своїх ідей. Є багато можливостей, лише треба навчитись ними користуватись. Тому без вагань зареєструвалась на тренінг з краудфандингу від Фонду Вознесенська і мої очікування виправдались. Ми детально ознайомились з теоретичною частиною теми і мали змогу відпрацювати кожен етап краудфандингової кампанії. В часи обмеження через пандемію важливо розуміти і використовувати онлайн-інструменти та підтримувати зв’язок зі своєю цільовою. Як це поєднати – я дізналась на тренінгу. Під час практичних вправ ми ділились досвідом та відкривали для себе нові навички, адже це не лише спосіб залучення коштів, а й можливість привернути більше уваги до своєї ініціативи та знайти відгук у громаді».

У рамках тренінгу сертифіковані тренери пробуджували творчу енергію учасниць та учасників, навчали планувати процес залучення капіталу, просувати свої ідеї та об’єднувати людей для успішної реалізації ініціативи.

Технічну підтримку для проведення тренінгу забезпечили представники партнерської організації «Агентство економічного розвитку».

Тренінг проводивься за підтримки ІСАР «Єднання», яка надається у межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства», що фінансується завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст тренінгу не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США». 

Люди, кошти, ідеї