Увага тендер!

   БФ «Фонд громади Вознесенська» (далі по тексту Замовник), оголошує конкурс пропозицій на розробку проектно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту приймального відділення КП «КНП Вознесенська багатопрофільна лікарня». Замовлення відбувається в рамках проекту «Спецфонд Стопвірус», за результатами конкурсу проектів «Школа фондів громад» в рамках фінансування Угоди про грант між Фондом Ч.С. МОТТА та Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання».

  Результатом конкурсу стане відбір організації (компанії, ФОП) (далі по тексту Виконавець), яка буде субконтрактором БФ «Фонд громади Вознесенська» та надасть послугу з розробки проектно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту приймального відділення КП «КНП Вознесенська багатопрофільна лікарня» Вознесенської міської ради в м.Вознесенськ, Миколаївської області.

  Зацікавлені організації повинні подати:

1. Ліст зацікавленості,

2. Кошторис на виготовлення проектно-кошторисної документації;

3. Технічну записку.

  Документи для участі в тендері надати не пізніше 25 травня 2020 року 18:00 на електронну скриньку: julijadrag75@gmail.com

  Організація очікує на плідну співпрацю із організацією-субпідрядником  метою якої є запобігти поширенню вірусу Covid-19 серед жителів Вознесенського госпітального округу, проводячи мобілізаційну, інформаціну та предметну підтримку громад. Сподіваємося, що Ви знайдете час для подання заявки на участь у цій цікавій і вкрай своєчасній роботі.

  Телефон для довідок: 0665352619