Тренінг для вчителів "Дебатна майстерність та публічний виступ"

Тренінг відбудеться 31 жовтня – 1 листопада 

Початок о 9:00 за адресою: м. Вознесенськ, вул. Пушкінська, 3 IQ Hub.
Метою тренінгу є передати вчителям методику публічних дебатів, як іноваційного освітнього інструменту роботи зі школярами.  Після повернення з навчання, кожний учасник підготує не менше 8 команд, які візьмуть участь в публічних дебатах. Команда складається з 2 осіб..

Слід зазначити, що публічні дебати будуть проходити за форматом парламентських дебатів британського формату. Цей формат було обрано саме тому, що він дозволяє вислухати думку кожного гравця, також доказує, що кожна думка, ідея має право на існування, передбачає розробку плану дій по вирішенню конкретної проблеми. Парламентські дебати - це регламентоване змагання пояснень, гумору та риторичних навичок в умовному Будинку Парламенту. Чотири команди, Два Уряду та Дві Опозиції, складаються із двох дебатерів кожна, та розглядають тему, запропоновану в Парламенті. Кожного раунду пропонується інша тема. Процес дебатів ведеться Спікером Парламенту, який також виконує обов’язки судді. В парламентських Дебатах робиться наголос на швидкому мисленні, логічній аргументації та аналізі, риторичних здібностях, що базуються на дослідженні та попередньо зібраних прикладах. В результаті проведення публічних дебатів у школярів буде підвищено рівень аргументації, публічного виступу, критичного мислення та вміння слухати та поважати іншу точку зору.

Захід проводився Фондом громади Вознесенська за підтримки Управління освіти Вознесенської міської ради. Одним із партнерів заходу є українсько-німецький проект Київський діалог, основна мета якого налагодити діалог між усіма учасниками процесу прийняття рішень в громаді: влада,бізнес та громада та вибудувати прозору та комфортну для всіх учасників систему участі. Більше про проект можна дізнатись на сайті тут https://www.kyiv-dialogue.org/de/ або на нашій сторінці у фейсбук: https://www.facebook.com/kyiv.dialogue/?ref=bookmarks