Вдосконалюємо фінансові політики та процедури в Фонді

  20-21 липня 2018р. МБО «Фонд громади Вознесенська» було проведено  2-денний  workshopр  з організаційного розвитку ОГС для неприбуткових організацій  в рамках проекту «Фінансовий менеджмент та розробка фінансових політик та процедур» за підтримки Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» та фінансової підтримки  Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). У заході приймали участь : Бальцер Вікторія - голова правління Фонду громади Вознесенська; Драгнєва Юлія –фінансовий менеджер фонду; члени організації фонду- Жигайло Ольга та Бебінов Роман та експерт Ткаченко Алла. Також була присутня член Наглядової Ради- Заворотченко Олена.

    За словами голови правління Бальцер Вікторії: «Максимальна відкритість і прозорість — основні принципи діяльності нашого благодійного фонду».

    Метою ведення бухгалтерського обліку і складання фінансової звітності є надання користувачам для прийняття рішень повної, правдивої та неупередженої інформації про фінансове становище, результати діяльності та рух грошових коштів підприємства згідно ЗАКОНУ УКРАЇНИ "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні".