Music Camp у Вознесенську!

   Вже втретє Вознесенськ зустрічає Музичний табір! Але цього року ми відкрили свої двері не лише для дітей з міста Вознесенська, а для дітей з об’єднаних територіальних громад - Бугської, Олександрівської, Прибужанівської, Дорошівської та Прибужської.

          З 11 по 16  червня  проходив музичний табір Music camp International, у якому взяли участь понад 100 учасників.  В учасників, більшість з яких до табору із музикою не мала нічого спільного, було 5 днів, аби опанувати 2 інструменти та вивчити 6 пісень, три з яких написані англійською, а одна — латинською мовою. Доказом того драйву, що панував на заняттях  є прохання дітей, під час репетиції, виконати пісню "на біс"! І це незважаючи на спеку та втому (учасники займались по 5 годин щодня).

     Святковий Концерт  16 червня в міському будинку культури розпочинається Маршем ре мажор Себастьяна Баха: діти грають разом з Миколаївським симфонічним оркестром, ними керує одна з педагогів Music Camp Яна Бондар. Після вдалого виконання маршу, 70 дітей шикуються на сцені для виконання хорових творів.  Констанція Фортунато,   тим часом розповідає, що насправді у її музичному таборі навчити дітей грі на інструментам було зовсім не головним завданням. — Одна з причин, чому я присвятила все своє життя дітям, це та, що діти мають уяву і вони можуть уявити світ, який буде кращий за наш. Перш за все Music Camp повинен нагадати дітям, що найбільші дари, які є у людини, не можна купити за гроші. Дари, які ми даруємо від себе — дар доброти, дружби, підтримки та любові  — от що найцінніше. Це ті дари, які може подарувати кожен з нас, зробивши світ кращим. Свята  б не сталося, якби не діти. Саме вони і створили цю музику. Я вважаю екстраординарними здібностей цих дітей, вони — справжні маленькі генії: навчитися грати за інструментах за 5 днів — це щось неймовірне, — каже залу вона.

     Даний табір у м. Вознесенську  став можливим завдяки підтримці та участі небайдужих людей! Партнерами проекту стали: Фонд громади Вознесенська, ТОВ «Корпорація Бугські карєри, Невеселий Владислав, Юрій Крет, Сафтенко Елена, Брагарь Андрій, Цеплий Микола, Гурмаза Ірина, компанія «Pamir»,кафе «Кармен», кафе «Vintage», 5!наружная реклама, «Хоббі Світ», Вознесенский хлібзавод, медіа підтримка Roxer и газета «День за днём».

   Табір завершився залишивши учасникам гарні спогади та любов до музики!

 Фотозвіт