Щедрий вечір! Добрий вечір!

   Вже стало доброю традицією щорічне благодійне колядування Фонду громади Вознесенська в трудових колективах нашого міста. 16 січня, за традицією народних свят – Маланки (Щедрий вечір) та Василя (старий Новий рік), творчий колектив з 12 учнів ЗОШ №5 та вчителів: Папук Ірини та Башари Катерини спільно з Фондом громади Вознесенська, колядували та вітали друзів, партнерів та колег з новорічними та різдвяними святами. 

  Театралізоване святкове дійство проходило за всіма українськими традиціями. Щедрувальники в яскравих обрядових костюмах на чолі з Маланкою та її свитою, з козою, під звучний спів з побажаннями щастя і добра заходили в гості до трудових колективів нашого міста.

Підчас святкової коляди було відвідано 28 підприємств та організацій, а святкове дійство змогли побачити понад 437 вознесенсців.

   У свою чергу, працівники з приємністю відволікались на кілька хвилин, щоб послухати щедрівки, почути побажання – добра, злагоди, миру і достатку. Кожен отримав заряд бадьорості та доброго настрою. 
  Хай збудуться для кожного з нас усі побажання, адже за народними повір’ями те, що побажають колядники та щедрувальники, обов’язково має здійснитися у Новому році!

 

 Юні учасники вертепу зазначили, що така благодійна акція стає для кожного її учасника знаковою подією і  звичайно, найприємніше, що колядування проходить не просто заради власної втіхи, а з благородною метою! Завдяки святковій коляді учням вдалось назбирати 9 974 грн.

Всі зібрані кошти будуть використані на підтримку молодіжних проектів в рамках програми Банк молодіжних ініціатив в 2018 р.

Дякуємо всім, хто приєднався до нашого благодійного дійства та зробив свій вклад у втілення дитячих мрій!