Участь у Форумі організаційного розвитку

  16 та 17 листопада 2017 року в Києві проходив щорічний Форум організаційного розвитку громадянського суспільства «ПРАКТИКИ СВОБОДИ». Наймасштабніша національна подія у громадському секторі зібрала рекордну кількість учасників з України, США та країн ЄС - 1700 представників благодійних та громадських організацій, донорських інституцій, органів державної та місцевої влади, підприємців та журналістів. 

  У перший день Форуму - 16 листопада - обговорювалися спроможності, які треба зміцнити громадським і благодійним організаціям, щоб свобода із далекого філософського поняття стала щоденною рутиною кожного українця. Тема цього дня - «Практики свободи».

  Тема Форуму 17 листопада – «Кому належить наша громада?». Другий день був повністю присвячений практикам і інструментам роботи у громаді. Учасники поділилися кращими практиками залучення громади, розповіли про нові інструменти та прийоми.

  Команда "Фонду громади Вознесенська" взяла активну участь в "VI Форум організаційного розвитку громадянського суспільства: Практики Свободи". Це була унікальна можливість дізнатися щось нове, обмінятися ідеями в сфері розвитку громад, поспілкуватися з експертами і відкрити для себе нові можливості в сфері розвитку громади. Як завжди високий рівень професіоналізму спікерів, презентація реально працюючих практик, обговорення прогнозів і тенденцій, а також море позитиву і креативу від організаторів - команди ІСАР Єднання. Окреме спасибі за можливість презентації досвіду роботи Фонду Вознесенська в сфері залучення місцевих ресурсів та проведення грантових конкурсів у другий день Форуму.

ФОТОЗВІТ