Нова стратегія для Фонду громади

  8 грудня 2017 р. відбулась перша сесія зі стратегічного планування Фонду громади Вознесенська. Участь у заході прийняли члени правління та персонал, донори фонду, бенефіціари, депутати міської ради, волонтери та активні жителі, що на протязі останніх років тісно співпрацювали з Фондом.

   Метою проведення заходу стала розробка Стратегічного плану Фонду на 2018- 2020 рр. В ході проведення заходу учасниками були презентовані результати моніторингу виконання Стратегічного плану Фонду на 2015-2017 рр., основні досягнення, проблеми, успіхи та невдачі в роботі фонду за останні 7 років. Член правління – Невеселий Владислав, презентував результати проведення керованої самооцінки рівня організаційного розвитку Фонду, а також надав практичні зауваження щодо пріоритетних напрямків роботи в сфері посилення організаційної спроможності та фінансової життєздатності Фонду. Окрема увага була приділена презентації  результатів  дослідження потреб громад Вознесенщини та відбору пріоритетних сфер для подальшої роботи Фонду.

  Попереду велика робота з переосмислення місії та бачення Фонду, визначення стратегічних цілей, планування коротко- і довгострокових стратегічних завдань, а також тих кроків і дій, що будуть здійснюватися для досягнення кінцевих результатів, – все це разом з оновленою командою Фонду громади ми плануємо втілити спочатку на папері, а потім в реальному житті! Дякуємо за можливість втілити власні мрії команді ІСАР «Єданняня» та програмі «Школа фондів громад», що реалізується за фінансової підтримки Фонду Ч.С. Мотта.

                                                                     ФОТОЗВІТ