Презентація грантового конкурсу для шкіл

      14 квітня Фонд громади Вознесенська за підтримки депутатів Миколаївської обласної ради Крета Юрія та Невеселого Владислава провів публічну презентацію грантового конкурсу «Моя школа 2017».

    Мета конкурсу  - поліпшення умов навчання дітей та запровадження інноваційних освітніх практик в учбових закладах.

  Участь у презентації прийняли представники 10 загальноосвітніх шкіл міста та громадських формувань, що працюють в сфері підтримки освіти. В рамках участі в конкурсі школи зможуть отримати близько 20 тис. грн. для реалізації різноманітних ініціатив в сфері створення безпечних умов перебування дітей в школі, впровадження ресурсо- та енергозберігаючих технологій, запровадження інноваційних освітніх практик та  покращення матеріально – технічної бази шкіл.

       
    Це вже другий грантовий конкурс для підтримки шкіл. Минулого року за підтримки депутата Невеселого В. було проведено аналогічний конкурс, за результатами якого було придбано 12 рекуператорів торгівельної марки “Прано” на загальну суму 61800 грн. для встановлення в 6 загальноосвітніх школах міста: ЗОШ №6, початковій школі, ЗОШ №3, ЗОШ №4, ЗОШ №7, ЗОШ№2 та встановлено 6 велопарковок.

          Детальніше про умови конкурсу читайте в розділі Конкурси та гранти на сайті Фонду.

    Організація проведення конкурсу «Моя школа 2017» відбувається в рамках проекту «Забезпечення сталого розвитку фонду громади через участь у навчальних заходах. Етап 2.» МБО «Фонд громади Вознесенська» за результатами конкурсу проектів «Школа фондів громад» в рамках фінансування Угоди про грант між Фондом Ч.С. МОТТА та Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання».