Фонд громади Вознесенська - лідер Національного рейтингу благодійників

       Вже другий раз поспіль Фонд громади Вознесенська приймає участь в Національному рейтингу благодійників, місією якого є сприяння розвитку благодійності в Україні, популяризація прозорості благодійності та створення сприятливих умов для її реалізації, та отримує високу оцінку своєї роботи.

        Участь у  Другому Національного рейтингу благодійників прийняли  57 благодійних фондів та організацій, які впродовж жовтня 2015 року представили свої офіційні фінансові звіти за 2013 і 2014 роки, з майже 14 тисяч  офіційно зареєстрованих фондів та організацій в Україні. Здавалося б, довіра – найкоштовніший капітал у сфері благодійності. Благодійні фонди, які збирають пожертви публічно, з великої кількості людей і компаній, розуміють, що прозорість роботи – це інвестиція в наповнення бюджетів фондів. Благодійник хоче бачити підтвердження того, що його кошти витрачені на задекларовані цілі. Для цього потрібна прозора і вчасна звітність.Саме так працює Фонд Вознесенська! 

        Фонд громади Вознесенська отримав відзнаку за совою роботу  відразу в двох номінаціях у категорії  Благодійні фонди та організації з обсягом витрат на благодійну діяльність до 1 млн грн на рік:

  • Номінація «Витрати на благодійну діяльність за 2014 рік» - 764 804 грн. було витрачено фондом на реалізацію благодійних проектів та програм.
  • Номінація «Витрати у сфері охорони здоров'я» - 540 120 грн. на реалізацію програми «Допоможемо разом» - ремонт дитячого інфекційного відділення.       

        Разом з нами переможцями конкурсу стали такі відомі організації, як: Хмельницький благодійний фонд "ХЕСЕД БЕШТ",  БФ «Зміцнення громад», Українська біржа благодійності",  Український жіночий фонд, Міжнародний благодійний фонд «Карітас Україна» та багато інших.

            Голова правління МБО «Фонд Вознесенська», Бальцер Вікторія, висловлює подяку за визнання нашої роботи та спільних зусиль: «Багато вже зроблено, але багато ще треба зробити! Ми вдячні організаторам рейтингу за високу оцінку нашої роботи та можливість дізнатися більше про благодійників і благодійних організаціях України, які дотримуються стандартів публічності та прозорості, зміцнюють свій професіоналізм і значно підвищують рівень довіри населення до благодійності». Детальніше про результати Другого національного рейтингу благодійників можна дізнатися на сайті http://www.ufb.org.ua/aboutus/novini-forumu.htm?id=4450