Новини

Допоможіть врятувати дитину!

  Владику Карпенку, маленькому вознесенцю, якому скоро виповниться лише 4 рочки, лікарі несподівано поставили страшний діагноз: рак крові або  гострий лімфобласний лейкоз. Ще в вересні хлопчик здавав планові аналізи в дитячий садочок, і не було виявлено нічого поганого. Проте, вже в кінці жовтня мама почала помічати в’ялість дитини, поганий апетит, нездоровий колір обличчя. Коли приїхали на обстеження до Миколаївської обласної лікарні, лікарі відправили аналіз до дитячого Охматдиту в Києві – і 11 грудня підтвердився страшний діагноз! Дитина потребує термінового довгострокового та дорогого лікування.

Як зменшити енергоспоживання у Вознесенській лікарні?

  Міжнародна громадська організація «Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ», Вознесенська міська громадська організація «Агентство економічного розвитку» та міська благодійна організація «Фонд громади Вознесенська» розпочали реалізацію спільного проекту «Зменшення енергоспоживання в будівлях лікарні в м. Вознесенськ». Метою якого є впровадження пілотного  проекту з термомодернізації будівель лікарні в рамках «Плану дій зі сталого енергетичного розвитку м. Вознесенськ»

Переможці конкурсу "Играем вместе" отримали обладнання!

    10 грудня для переможців конкурсу з оновлення дитячих майданчиків пройшов  тренінг на тему «Управління проектами» для переможців грантового конкурсу «Играем вместе». Метою проведення тренінгу стало ознайомлення переможців конкурсу з умовами реалізації договору на грант, процедурами оформлення та подання творчої та фінансової звітності за проектом, а також умовами використання гранатових коштів. Під час тренінгу, учасники активно обговорювали питання, пов'язані з бухгалтерським оформленням грошових витрат за проектом, проведенням інформаційної компанії...

Фонд громади Вознесенська - лідер Національного рейтингу благодійників

    Вже другий раз поспіль Фонд громади Вознесенська приймає участь в Національному рейтингу благодійників, місією якого є сприяння розвитку благодійності в Україні, популяризація прозорості благодійності та створення сприятливих умов для її реалізації, та отримує високу оцінку своєї роботи. Участь у  Другому Національного рейтингу благодійників прийняли  57 благодійних фондів та організацій, які впродовж жовтня 2015 року представили свої офіційні фінансові звіти за 2013 і 2014 роки, з майже 14 тисяч  офіційно зареєстрованих фондів та організацій в Україні. 

Конкурс "Твоя ініціатива 2015"

   Фонд громади Вознесенська запрошує усіх небайдужих, молодих, креативних та творчих мешканців нашого міста прийняти участь в конкурсі метою якого є – додати яскравих кольорів, тепла та літнього настрою сірим міським стінам та будинкам.

      Немає нічого більш гнітючого, ніж нудні і одноманітні стіни сірого міста. Саме вони вселяють у розум і свідомість городян буденні похмурі думки. 

Вітаємо переможців конкурсу "Играем вместе"

   11 вересня закінчився прийом заявок в рамках третього грантового конкурсу Фонду громади Вознесенська  «Играем вместе» спрямований на створення безпечних та комфортних умов відпочинку для дітей та підлітків за місцем проживання. Для  участі у конкурсі надійшло 8 проектів на загальну суму 158 486 грн., в тому числі грантові кошти 128 699 грн. Нагадуємо, що в цьому році з місцевого бюджету було виділено 100 000 грн. для проведення конкурсу. Рішення про підтримку проектів приймала незалежна конкурсна  комісія у складі 7 чоловік.

Як цікаво та корисно провести зимові канікули?

      Це питання традиційно завдають собі і батьки і учні нашого міста. Уявіть собі навчальну модель, в якій діти біжать на заняття, щоденно отримують не лише знання, а й практичні навики, знаходять  друзів та розкривають в собі нові таланти? Уявили? А тепер Ви можете не лише  побачити це в реальності, а й стати учасником цього казкового новорічного дійства! 

МІЖНАРОДНИЙ МУЗИЧНИЙ ТАБІР У Вознесенську відкриває свої двері  з 3 по 9 січня 2016 року.

Громада на захисті своїх інтересів

     Питання самовільного будівництва часто торкаються інтересів багатьох громадян, які змушені відстоювати свої права усіма можливими методами. Так, протягом серпня у Вознесенську відбулися декілька вуличних акцій з закликами «Стоп незаконній забудові». Наступним кроком громадських активістів стало зібрання робочої групи для створення механізмів громадського контролю за здійсненням будівництва в місті.

Активісти пікетують незаконні забудови

    Спостерігаючи численні протесні акції проти незаконних забудов в столиці, ми майже ніколи не замислювались, що навіть в такому невеликому місті, як Вознесенськ, громадськість буде змушена теж слідкувати за незаконними забудовами, які порушують нормальний рух транспорту та пішоходів, не мають всіх дозвільних документів чи псують естетичний вигляд та історичну пам'ять міста.

Увага! Оголошується конкурс на оновлення дитячих спортивно-ігрових майданчиків "Играем вместе"

  В п’ятницю 7 серпня о 10:00 ранку в приміщені малого залу міськвиконкому (пл. Центральна, 1, 3 –й поверх) відбудеться презентація умов Третього грантового конкурсу на оновлення дитячих спортивно-ігрових майданчиків. Запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь та дізнатись більше про умови конкурсу. Вознесенська міська рада спільно з міською благодійною організацією «Фонд громади Вознесенська» оголошує конкурс проектів спрямованих на оновлення дитячих спортивно – ігрових майданчиків  «Играем вместе» .