Новини

Діяльність поліції орієнтована на громаду

    Безпека – одна з найважливіших цінностей для людини, а співпраця поліції та громади – найкращий спосіб її гарантувати. Таку взаємодію ще називають англійським терміном Community Policing - вона полягає у тому, що поліція працює, зважаючи на думку мешканців щодо питань громадського порядку у кожному конкретному районі, селі, місті тощо. А головна мета такої взаємодії – створення спільного безпечного простору.

     Community Policing – це підхід у щоденній роботі поліції, побудований на принципах постійної комунікації.

Music Camp у Вознесенську!

     Вже втретє Вознесенськ зустрічає Музичний табір! Але цього року ми відкрили свої двері не лише для дітей з міста Вознесенська, а для дітей з об’єднаних територіальних громад - Бугської, Олександрівської, Прибужанівської, Дорошівської та Прибужської.

     З 11 по 16  червня  проходив музичний табір Music camp International, у якому взяли участь понад 100 учасників.  В учасників, більшість з яких до табору із музикою не мала нічого спільного, було 5 днів, аби опанувати 2 інструменти та вивчити 6 пісень, три з яких написані англійською, а одна — латинською мовою.

Тендер з пошуку експерта

    Міська благодійна організація «Фонд громади Вознесенська» оголошує тендер з пошуку експерта з фінансового менеджменту з метою налагодження внутрішніх політик та процедур, які створять спроможність організації бути ефективною в сфері управління фінансовими ресурсами.

    Якщо ви досвідчені у наданні подібних послуг з організаційного розвитку та запропонована вами програма відповідає потребам нашої організації- запрошуємо на тендер. Чекаємо на ваші пропозиції до 09.00 четверга 07 червня 2018 за адресою м.Вознесенськ вул.Соборності 22/10.

Школа майбутнього

    Машини без водіїв, будинок з інтелектом, робот, який виконує хатні справи – це не картинка з фільму про далеке майбутнє - це наше сьогодення. Сьогодні ми використовуємо безліч технологій, які полегшують нам життя. АЛЕ… чи зможуть люди достойно конкурувати із машинами через 10 -20 років? За даними Світового економічного форуму більш ніж 5 мільйонів робочих місць, 47% сучасних вакансій зникнуть в результаті розвитку генетики, робототехніки, цифрових технологій. Задумайтесь: 65% дітей, які пішли цього року в школу, будуть працювати на абсолютно нових професіях, які ще не існують зараз.

    Такі виклики потребують змін в системі освіти вже сьогодні. Які навички будуть потрібні, щоб бути кращими за роботів і отримати роботу своєї мрії? Фахівці стверджують: школа повинна трансформуватись! 

Music Camp їде до Вознесенську!

  Вже втретє до Вознесенську приїжджає Музичний Кемп! Долучайтеся - буде цікаво, цього разу в нас нова програма!

  5 днів занять хоровим співом (6 творів 4 мовами) та опанування двома інструментами, на 6 день - урочистий концерт у супроводі симфонічного оркестру!!

 Запрошуються ВСІ діти віком від 11 до 16 років - музична освіта НЕ обов'язкова!
 За п'ять днів кожна дитина навчиться хоровому співу (6 творів на 4 мовах) та опанує базові навички гри на 1-2 інструментах. Результатом кемпу стане урочистий концерт у супроводі Миколаївського симфонічного оркестру, де візьмуть участь ВСІ діти.

Форум громад

   Фонд громады Вознесенска получил уникальную возможность презентовать свой опыт роботы по привлечению местных ресурсов в рамках проведения второго дня Форума громад в Николаевской области, организованного ГО «Агентство экономического развития».

   Мы убежденны, что именно люди являются самым ценным ресурсом громады, и именно поэтому, миссия нашей организации состоит в объединении людей и направлении их усилий на улучшение качества жизни в городе. Благодаря Форуму, представители громад смогли убедиться в том, что сотрудничество с жителями возможно и даже необходимо, а его результатом может стать поиск и реализация инновационных идей.

Щедрий вечір! Добрий вечір!

 Вже стало доброю традицією щорічне благодійне колядування Фонду громади Вознесенська в трудових колективах нашого міста. 16 січня, за традицією народних свят – Маланки (Щедрий вечір) та Василя (старий Новий рік), творчий колектив з 12 учнів ЗОШ №5 та вчителів: Папук Ірини та Башари Катерини спільно з Фондом громади Вознесенська, колядували та вітали друзів, партнерів та колег з новорічними та різдвяними святами. 

Театралізоване святкове дійство проходило за всіма українськими традиціями. Щедрувальники в яскравих обрядових костюмах на чолі з Маланкою та її свитою, з козою, під звучний спів з побажаннями щастя і добра заходили в гості до трудових колективів нашого міста.

Підводимо підсумки - будуємо плани

    Під таким девізом пройшла остання в 2017 р. зустріч дружнього колективу Фонду громади Вознесенська. Підчас другої сесії зі стратегічного планування 25-26 грудня була проведена робота над формуванням нової Стратегії Фонду громади Вознесенська. За участю працівників Фонду, членів правління та волонтерів було сформовано актуальний SWAT – аналіз, визначені основні стратегічні та операційні цілі, сформовано індикатори та систему моніторингу, розроблено операційний план на 2018 рік. Всю цю та багато іншої роботи, було проведено із залучення зовнішнього експерта Девіда Команчо – волонтера Корпусу Миру.

Нова стратегія для Фонду громади

    8 грудня 2017 р. відбулась перша сесія зі стратегічного планування Фонду громади Вознесенська. Участь у заході прийняли члени правління та персонал, донори фонду, бенефіціари, депутати міської ради, волонтери та активні жителі, що на протязі останніх років тісно співпрацювали з Фондом. Метою проведення заходу стала розробка Стратегічного плану Фонду на 2018- 2020 рр. В ході проведення заходу учасниками були презентовані результати моніторингу виконання Стратегічного плану Фонду на 2015-2017 рр., основні досягнення, проблеми, успіхи та невдачі в роботі фонду за останні 7 років.

Участь у Форумі організаційного розвитку

 16 та 17 листопада 2017 року в Києві проходив щорічний Форум організаційного розвитку громадянського суспільства «ПРАКТИКИ СВОБОДИ». Наймасштабніша національна подія у громадському секторі зібрала рекордну кількість учасників з України, США та країн ЄС - 1700 представників благодійних та громадських організацій, донорських інституцій, органів державної та місцевої влади, підприємців та журналістів. У перший день Форуму - 16 листопада - обговорювалися спроможності, які треба зміцнити громадським і благодійним організаціям, щоб свобода із далекого філософського поняття стала щоденною рутиною кожного українця. Тема цього дня - «Практики свободи».