Новини

Активісти пікетують незаконні забудови

    Спостерігаючи численні протесні акції проти незаконних забудов в столиці, ми майже ніколи не замислювались, що навіть в такому невеликому місті, як Вознесенськ, громадськість буде змушена теж слідкувати за незаконними забудовами, які порушують нормальний рух транспорту та пішоходів, не мають всіх дозвільних документів чи псують естетичний вигляд та історичну пам'ять міста.

Увага! Оголошується конкурс на оновлення дитячих спортивно-ігрових майданчиків "Играем вместе"

  В п’ятницю 7 серпня о 10:00 ранку в приміщені малого залу міськвиконкому (пл. Центральна, 1, 3 –й поверх) відбудеться презентація умов Третього грантового конкурсу на оновлення дитячих спортивно-ігрових майданчиків. Запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь та дізнатись більше про умови конкурсу. Вознесенська міська рада спільно з міською благодійною організацією «Фонд громади Вознесенська» оголошує конкурс проектів спрямованих на оновлення дитячих спортивно – ігрових майданчиків  «Играем вместе» .

Участь громадськості у здійсненні планування та забудови міста


     17-18 липня 2015 р. в м. Вознесенську  пройшов семінар тренінг на тему 
«Участь громадськості у здійсненні планування та забудови міста». Захід викликав значну зацікавленість з боку представників громадськості, оскільки питання самовільного будівництва часто торкаються інтересів самих громадян, які змушені відстоювати свої права усіма можливими методами. В заході прийняли участь 19 представників громадськості, серед яких були і голови ОСББ, які на власному досвіді зіткнулись з питанням незаконного будівництва у багатоквартирних житлових будинках.

Що і як будують в місті?

        Дати відповідь на це та багато інших питань спробували учасники круглого столу, який відбувся 10 липня  за участю представників громадських організацій, влади та місцевого бізнесу. Захід відбувся з ініціативи МБО «Фонд громади Вознесенська» і підчас обговорення учасникам були презентовані результати моніторингу об’єктів нежитлової нерухомості, що були збудовані за останні 2 роки в місті. Як виявилось в ході дослідження, не всі об’єкти були збудовані законним шляхом та у відповідності до вимог містобудівної документації.

Продовжуємо допомагати разом

      Коли є хоч найменша надія, робиш все для того, щоб твої бажання здійснилися. Найзаповітнішим бажанням Іринки і її сім’ї є надія на те, що Іра зможе жити повноцінним життям, самостійно рухатись, ходити. Нагадаємо, Ніколаєва Ірина 23 травня 2002 р. народження, учениця 6-б класу Вознесенської школи №10, яка з народження страждає на ДЦП: нижній спастичний парапарез, грубі згинальні контури нижніх кінцівок. Іринка самостійно не стоїть, не ходить, обмежені активні рухи ніг.

Навчання з організаційного розвитку

     21-22 квітня у Вознесенську лідери громадських організацій Півдня пройшли навчання в Школі організаційного розвитку, яка проводиться ІСАР «Єднання» спільно з Фондом громади Вознесенська за фінансування Уряду Швеції (SIDA) у межах проекту «Механізм Маркетплейс для розвитку громадянського суспільства». Для проведення майстер-класів було запрошено провідних українських тренерів. У процесі роботи громадські активісти, волонтери, представники громадських організацій із сіл та міст районного значення  навчались роботі з цільовими групами та визначали проблеми в своїй громаді. 

Розроблена фандрайзингова стратегія Фонду

   10-12 березня пройшов тренінг «Фандрайзинг для діяльності організацій громадянського суспільства», організований для підвищення знань працівників, волонтерів, партнерів  та членів правління Фонду громади Вознесенська в сфері залучення ресурсів. Визначення і бачення фандрейзингового плану, вибір комунікативних та мотиваційних цілей для клієнтів, благоотримувачів та союзників - головні завдання у визначенні перспектив розвитку фандрайзингу для фонду громади.

Реформа системи державної реєстрації

    В рамках реформи реєстраційної служби, а також децентралізації відбувається передача частини державних функцій з реєстрації майна та бізнесу на місця.В майбутньому за державою планується залишити лише функції: власника і адміністратора реєстрів; надання суб’єктам реєстрації допуску до даних реєстрів; визначення стандартів надання послуг з реєстрації. Всі інші функції з реєстрації, по мірі готовності приймаючих суб’єктів, мають бути передані місцевим органам влади, нотаріусам, а з часом – банкам.

Конкурс на участь у Школі організаційного розвитку

Увага! Унікальна можливість для громадських та благодійних ініціатив з маленьких міст та сіл півдня України!

Якщо ви знаходитесь на початку становлення своєї організації, або прийшли до висновку необхідності її системного розвитку, хочете оволодіти інструментами фандрейзингу та проектного менеджменту, працюєте над розвитком волонтерства – вам до нас. Для кого? Школа організаційного розвитку проводитиметься для громадських активістів, волонтерів, представників громадських організацій із сіл та міст районного значення – усіх, хто хоче осягнути основи організаційного розвитку.

Благодійне колядування

    Щорічне благодійне колядування – стає вже справжньою доброю традицією для вознесенців, яку радо підтримують і діти, і дорослі. Щиро вдячні ініціативному, активному молодшому поколінню, а також всім небайдужим, чуйним людям, що підтримали дитячу ініціативність та відгукнулися до вирішення проблем та потреб нашої громади. 15 січня Фонд громади Вознесенська спільно з двома творчими колективами ЦДЮТ колядували в трудових колективах нашого міста.