Новини

Переможці грантового конкурсу "Твоя ініціатива 2017"

    Коли ти молодий, то повний енергії, креативу та бажань змінити світ на краще! У всі часи направлення юнацького максималізму на благо суспільства та громади давало вражаючі результати. Саме такий підхід до самореалізаці молоді пропонує програма Банк молодіжних ініціатив, що реалізується з 2011 р. Фондом громади Вознесенська. В рамках програми Фонд постійно проводить креативні заходи, конкурси, ініціативи для молодих людей. Робота Молодіжного банку спрямована на самореалізацію молоді, втілення в життя їх ідей, ініціатив, соціально корисних проектів. Одним з таких заходів є щорічний грантовий конкурс «Твоя ініціатива», проведений за ініціативою Невеселого Владислава та підтримкою компанії «Пик компані».

Допомагаємо всією громадою!

 
    В нашому місті вже не перший рік діє програма «Врятуймо добру людину». Всією громадою збираються кошти для лікування, підтримуючої терапії чи реабілітації вознесенців, що потребують допомоги. Кошти розподіляються на підставі рішень наглядової ради. Наступним одержувачем допомоги від благодійної програми за рішенням Наглядової ради стає дівчинка 12 років Мокійчук Ліза, в якої в 1 рік і 3 місяці була виявлена хвороба – ниркова недостатність 4 ступеня. Закликаємо вознесенців підтримати цю родину! Сьогодні наше основне завдання – збір коштів на підтримуючу терапію (кожен місяць необхідний ряд препаратів для хворих нирок, а також всього організму).

В місті запрацювали електроні сервіси для пацієнтів лікарні

   Завдяки впровадженню в м. Вознесенську проекту «Покращення якості надання медичних послуг шляхом удосконалення системи управління в медичних закладах м. Вознесенськ та запровадження системи електронної комунікації «пацієнт-лікар» за фінансової підтримки  Програма розвитку ООН  в Миколаївській області (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3»), який реалізовувався Фонд громади Вознесенська спільно з Вознесенською міською радою, в місті зявилися нові електроні сервіси та було створено «Картку Вознесенця».

Переможці грантового конкурсу "Моя школа"

     Світ стрімко змінюються, сучасні умови потребують сучасних підходів і почати було вирішено з реформування та розвитку системи освіти на місцевому рівні. Поспілкувавшись з вчителями, директорами шкіл, батьками та дітьми стає зрозумілим: школа має бути насичена атмосферою розвитку, безперервного навчання та цікавості, забезпечена можливостями для творчості і спорту, розвитку особистості! В нашій країні для змін в системі необхідна активна громадська позиція  та матеріальна підтримка. Фонд громади Вознесенська за підтримки Крета Юрія та Невеселого Владислава провів грантовий конкурс «Моя школа 2017». 

Презентація грантового конкурсу для шкіл

       14 квітня Фонд громади Вознесенська за підтримки депутатів Миколаївської обласної ради Крета Юрія та Невеселого Владислава провів публічну презентацію грантового конкурсу «Моя школа 2017». Мета конкурсу  - поліпшення умов навчання дітей та запровадження інноваційних освітніх практик в учбових закладах.

       Участь у презентації прийняли представники 10 загальноосвітніх шкіл міста та громадських формувань, що працюють в сфері підтримки освіти. 

Конкурсний відбір підрядника

 Міська благодійна організація «Фонд громади Вознесенська» спільно з Вознесенською міською радою у межах виконання проекту «Покращення якості надання медичних послуг шляхом удосконалення системи управління в медичних закладах м. Вознесенськ та запровадження системи електронної комунікації «пацієнт-лікар» за фінансової підтримки Програма розвитку ООН в Миколаївській області (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3»), цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання робіт зі створення сучасної медичної інформаційної системи з наданням мешканцям міста Вознесенськ електронних сервісів у медичній сфері.  

Розпочато реалізацію проекту з покращення якості медичних послуг в м. Вознесенськ

   Фонд громади Вознесенська спільно з Вознесенською міською радою розпочав реалізацію проекту «Покращення якості надання медичних послуг шляхом удосконалення системи управління в медичних закладах м. Вознесенськ та запровадження системи електронної комунікації «пацієнт-лікар» за фінансової підтримки  Програма розвитку ООН  в Миколаївській області (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3»). Мета проекту – покращення якості медичних послуг шляхом модернізації  автоматизованої системи управління у Вознесенській центральній районній лікарні та створення еленктроних сервісів для пацієнтів. 

Щорічне благодійне колядування

    Новорічні та різдвяні колядки й щедрівки - давня традиція українського народу, яка досі живе, розвивається і радує у зимові свята. Цього року учасники святкового вертепу вітали вознесенців у переддень Нового року за старим стилем, на Маланку - це один з найдревніших, містичних і особливих українських звичаїв. А у нашому місті - це не лише розвага, але й добра традиція колядувати на користь благодійності для вирішення соціально важливих потреб громади. Цього року метою традиційного благодійного колядування став збір коштів на підтримку програми Фонду громади Вознесенська «Банк молодіжних ініціатив».

Об'єднання громад через дар музики

   Вже вдруге в місті Вознесенську 9 січня відбувся Дитячий Різдвяний концерт учасників Міжнародного музичного табору "Music Camp International". Міжнародний музичний табір - це унікальний музично-освітній проект участь в якому прийняло більше 150 дітей учнів шкіл міста та сіл Вознесенського району. Організатори табору переконані, що всі діти незалежно від рівня освіти та соціального статусу обдаровані та мають музику всередині, і якщо вони залучені до позитивного динамічного навчального середовища, вони можуть розкрити та розвинути свої таланти.

Дитячий різдвяний концерт "Music Camp"

   
Другий рік поспіль  в нашому місті проходить унікальна міжнародна культурна подія "Music Camp International " – Міжнародний Музичний Табір. Цього року учасниками табору стало більше 150 дітей. Лише за шість днів  усі учасники табору  «Music Сamp» оволоділи грою на декількох музичних інструментах (віолончель, скрипка, гітара, орфф, флейта, хендчаймз та золоті дзвіночки) та заспівали  різдвяні  пісні п’ятьма мовами. Поділитись своїми досягненнями та створити чудовий різдвяний настрій для мешканців громади діти планують підчас святкового Різдвяного концерту 9 січня 2016 р. в Міському будинку культури.