Новини

Вітаємо переможців конкурсу "Играем вместе"

   11 вересня закінчився прийом заявок в рамках третього грантового конкурсу Фонду громади Вознесенська  «Играем вместе» спрямований на створення безпечних та комфортних умов відпочинку для дітей та підлітків за місцем проживання. Для  участі у конкурсі надійшло 8 проектів на загальну суму 158 486 грн., в тому числі грантові кошти 128 699 грн. Нагадуємо, що в цьому році з місцевого бюджету було виділено 100 000 грн. для проведення конкурсу. Рішення про підтримку проектів приймала незалежна конкурсна  комісія у складі 7 чоловік.

Як цікаво та корисно провести зимові канікули?

      Це питання традиційно завдають собі і батьки і учні нашого міста. Уявіть собі навчальну модель, в якій діти біжать на заняття, щоденно отримують не лише знання, а й практичні навики, знаходять  друзів та розкривають в собі нові таланти? Уявили? А тепер Ви можете не лише  побачити це в реальності, а й стати учасником цього казкового новорічного дійства! 

МІЖНАРОДНИЙ МУЗИЧНИЙ ТАБІР У Вознесенську відкриває свої двері  з 3 по 9 січня 2016 року.

Громада на захисті своїх інтересів

     Питання самовільного будівництва часто торкаються інтересів багатьох громадян, які змушені відстоювати свої права усіма можливими методами. Так, протягом серпня у Вознесенську відбулися декілька вуличних акцій з закликами «Стоп незаконній забудові». Наступним кроком громадських активістів стало зібрання робочої групи для створення механізмів громадського контролю за здійсненням будівництва в місті.

Активісти пікетують незаконні забудови

    Спостерігаючи численні протесні акції проти незаконних забудов в столиці, ми майже ніколи не замислювались, що навіть в такому невеликому місті, як Вознесенськ, громадськість буде змушена теж слідкувати за незаконними забудовами, які порушують нормальний рух транспорту та пішоходів, не мають всіх дозвільних документів чи псують естетичний вигляд та історичну пам'ять міста.

Увага! Оголошується конкурс на оновлення дитячих спортивно-ігрових майданчиків "Играем вместе"

  В п’ятницю 7 серпня о 10:00 ранку в приміщені малого залу міськвиконкому (пл. Центральна, 1, 3 –й поверх) відбудеться презентація умов Третього грантового конкурсу на оновлення дитячих спортивно-ігрових майданчиків. Запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь та дізнатись більше про умови конкурсу. Вознесенська міська рада спільно з міською благодійною організацією «Фонд громади Вознесенська» оголошує конкурс проектів спрямованих на оновлення дитячих спортивно – ігрових майданчиків  «Играем вместе» .

Участь громадськості у здійсненні планування та забудови міста


     17-18 липня 2015 р. в м. Вознесенську  пройшов семінар тренінг на тему 
«Участь громадськості у здійсненні планування та забудови міста». Захід викликав значну зацікавленість з боку представників громадськості, оскільки питання самовільного будівництва часто торкаються інтересів самих громадян, які змушені відстоювати свої права усіма можливими методами. В заході прийняли участь 19 представників громадськості, серед яких були і голови ОСББ, які на власному досвіді зіткнулись з питанням незаконного будівництва у багатоквартирних житлових будинках.

Що і як будують в місті?

        Дати відповідь на це та багато інших питань спробували учасники круглого столу, який відбувся 10 липня  за участю представників громадських організацій, влади та місцевого бізнесу. Захід відбувся з ініціативи МБО «Фонд громади Вознесенська» і підчас обговорення учасникам були презентовані результати моніторингу об’єктів нежитлової нерухомості, що були збудовані за останні 2 роки в місті. Як виявилось в ході дослідження, не всі об’єкти були збудовані законним шляхом та у відповідності до вимог містобудівної документації.

Продовжуємо допомагати разом

      Коли є хоч найменша надія, робиш все для того, щоб твої бажання здійснилися. Найзаповітнішим бажанням Іринки і її сім’ї є надія на те, що Іра зможе жити повноцінним життям, самостійно рухатись, ходити. Нагадаємо, Ніколаєва Ірина 23 травня 2002 р. народження, учениця 6-б класу Вознесенської школи №10, яка з народження страждає на ДЦП: нижній спастичний парапарез, грубі згинальні контури нижніх кінцівок. Іринка самостійно не стоїть, не ходить, обмежені активні рухи ніг.

Навчання з організаційного розвитку

     21-22 квітня у Вознесенську лідери громадських організацій Півдня пройшли навчання в Школі організаційного розвитку, яка проводиться ІСАР «Єднання» спільно з Фондом громади Вознесенська за фінансування Уряду Швеції (SIDA) у межах проекту «Механізм Маркетплейс для розвитку громадянського суспільства». Для проведення майстер-класів було запрошено провідних українських тренерів. У процесі роботи громадські активісти, волонтери, представники громадських організацій із сіл та міст районного значення  навчались роботі з цільовими групами та визначали проблеми в своїй громаді. 

Розроблена фандрайзингова стратегія Фонду

   10-12 березня пройшов тренінг «Фандрайзинг для діяльності організацій громадянського суспільства», організований для підвищення знань працівників, волонтерів, партнерів  та членів правління Фонду громади Вознесенська в сфері залучення ресурсів. Визначення і бачення фандрейзингового плану, вибір комунікативних та мотиваційних цілей для клієнтів, благоотримувачів та союзників - головні завдання у визначенні перспектив розвитку фандрайзингу для фонду громади.