Новини

У Вознесенську проведено дослідження щодо безпеки в громаді

   13 вересня 2018 року в м. Вознесенську були презентовані результати дослідження «Публічна безпеки та довіра до правоохоронних органів». Досллідження було проведено  в рамках реалізації проекту «Діалог громадськості, влади та поліції задля покращення безпеки в місті», що впроваджується за підтримки Інноваційного Фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF) Проекту підтримки підготовки поліцейських, що реалізується в Україні компанією «Агрітім Канада Консалтинг Лтд» за фінансової підтримки уряду Канади. Участь у досліджені  взяло 507 респондентів.

Вдосконалюємо фінансові політики та процедури в Фонді

   20-21 липня 2018р. МБО «Фонд громади Вознесенська» було проведено  2-денний  workshopр  з організаційного розвитку ОГС для неприбуткових організацій  в рамках проекту «Фінансовий менеджмент та розробка фінансових політик та процедур» за підтримки Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» та фінансової підтримки  Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Фонд Вознесенська - переможець конкурсу річних звітів

    У Києві відбулось нагородження переможців V Національного конкурсу публічних звітів за 2017 рік. Фонд громади Вознесенська став переможцем конкурсу в  номінації «Організації громадянського суспільства, які зареєстровані та діють в селах, селищах та малих містах».

   Церемонію нагородження проводив Творчий центр ТЦК. Метою конкурсу є заохочення високого рівня прозорості та відкритості, організаційної культури організацій громадянського суспільства, підвищення рівня довіри суспільства до діяльності громадських об’єднань та благодійних організацій.

Діяльність поліції орієнтована на громаду

    Безпека – одна з найважливіших цінностей для людини, а співпраця поліції та громади – найкращий спосіб її гарантувати. Таку взаємодію ще називають англійським терміном Community Policing - вона полягає у тому, що поліція працює, зважаючи на думку мешканців щодо питань громадського порядку у кожному конкретному районі, селі, місті тощо. А головна мета такої взаємодії – створення спільного безпечного простору.

     Community Policing – це підхід у щоденній роботі поліції, побудований на принципах постійної комунікації.

Music Camp у Вознесенську!

     Вже втретє Вознесенськ зустрічає Музичний табір! Але цього року ми відкрили свої двері не лише для дітей з міста Вознесенська, а для дітей з об’єднаних територіальних громад - Бугської, Олександрівської, Прибужанівської, Дорошівської та Прибужської.

     З 11 по 16  червня  проходив музичний табір Music camp International, у якому взяли участь понад 100 учасників.  В учасників, більшість з яких до табору із музикою не мала нічого спільного, було 5 днів, аби опанувати 2 інструменти та вивчити 6 пісень, три з яких написані англійською, а одна — латинською мовою.

Тендер з пошуку експерта

    Міська благодійна організація «Фонд громади Вознесенська» оголошує тендер з пошуку експерта з фінансового менеджменту з метою налагодження внутрішніх політик та процедур, які створять спроможність організації бути ефективною в сфері управління фінансовими ресурсами.

    Якщо ви досвідчені у наданні подібних послуг з організаційного розвитку та запропонована вами програма відповідає потребам нашої організації- запрошуємо на тендер. Чекаємо на ваші пропозиції до 09.00 четверга 07 червня 2018 за адресою м.Вознесенськ вул.Соборності 22/10.

Школа майбутнього

    Машини без водіїв, будинок з інтелектом, робот, який виконує хатні справи – це не картинка з фільму про далеке майбутнє - це наше сьогодення. Сьогодні ми використовуємо безліч технологій, які полегшують нам життя. АЛЕ… чи зможуть люди достойно конкурувати із машинами через 10 -20 років? За даними Світового економічного форуму більш ніж 5 мільйонів робочих місць, 47% сучасних вакансій зникнуть в результаті розвитку генетики, робототехніки, цифрових технологій. Задумайтесь: 65% дітей, які пішли цього року в школу, будуть працювати на абсолютно нових професіях, які ще не існують зараз.

    Такі виклики потребують змін в системі освіти вже сьогодні. Які навички будуть потрібні, щоб бути кращими за роботів і отримати роботу своєї мрії? Фахівці стверджують: школа повинна трансформуватись! 

Music Camp їде до Вознесенську!

  Вже втретє до Вознесенську приїжджає Музичний Кемп! Долучайтеся - буде цікаво, цього разу в нас нова програма!

  5 днів занять хоровим співом (6 творів 4 мовами) та опанування двома інструментами, на 6 день - урочистий концерт у супроводі симфонічного оркестру!!

 Запрошуються ВСІ діти віком від 11 до 16 років - музична освіта НЕ обов'язкова!
 За п'ять днів кожна дитина навчиться хоровому співу (6 творів на 4 мовах) та опанує базові навички гри на 1-2 інструментах. Результатом кемпу стане урочистий концерт у супроводі Миколаївського симфонічного оркестру, де візьмуть участь ВСІ діти.

Форум громад

   Фонд громады Вознесенска получил уникальную возможность презентовать свой опыт роботы по привлечению местных ресурсов в рамках проведения второго дня Форума громад в Николаевской области, организованного ГО «Агентство экономического развития».

   Мы убежденны, что именно люди являются самым ценным ресурсом громады, и именно поэтому, миссия нашей организации состоит в объединении людей и направлении их усилий на улучшение качества жизни в городе. Благодаря Форуму, представители громад смогли убедиться в том, что сотрудничество с жителями возможно и даже необходимо, а его результатом может стать поиск и реализация инновационных идей.

Щедрий вечір! Добрий вечір!

 Вже стало доброю традицією щорічне благодійне колядування Фонду громади Вознесенська в трудових колективах нашого міста. 16 січня, за традицією народних свят – Маланки (Щедрий вечір) та Василя (старий Новий рік), творчий колектив з 12 учнів ЗОШ №5 та вчителів: Папук Ірини та Башари Катерини спільно з Фондом громади Вознесенська, колядували та вітали друзів, партнерів та колег з новорічними та різдвяними святами. 

Театралізоване святкове дійство проходило за всіма українськими традиціями. Щедрувальники в яскравих обрядових костюмах на чолі з Маланкою та її свитою, з козою, під звучний спів з побажаннями щастя і добра заходили в гості до трудових колективів нашого міста.