Новини

Підводимо підсумки - будуємо плани

    Під таким девізом пройшла остання в 2017 р. зустріч дружнього колективу Фонду громади Вознесенська. Підчас другої сесії зі стратегічного планування 25-26 грудня була проведена робота над формуванням нової Стратегії Фонду громади Вознесенська. За участю працівників Фонду, членів правління та волонтерів було сформовано актуальний SWAT – аналіз, визначені основні стратегічні та операційні цілі, сформовано індикатори та систему моніторингу, розроблено операційний план на 2018 рік. Всю цю та багато іншої роботи, було проведено із залучення зовнішнього експерта Девіда Команчо – волонтера Корпусу Миру.

Нова стратегія для Фонду громади

    8 грудня 2017 р. відбулась перша сесія зі стратегічного планування Фонду громади Вознесенська. Участь у заході прийняли члени правління та персонал, донори фонду, бенефіціари, депутати міської ради, волонтери та активні жителі, що на протязі останніх років тісно співпрацювали з Фондом. Метою проведення заходу стала розробка Стратегічного плану Фонду на 2018- 2020 рр. В ході проведення заходу учасниками були презентовані результати моніторингу виконання Стратегічного плану Фонду на 2015-2017 рр., основні досягнення, проблеми, успіхи та невдачі в роботі фонду за останні 7 років.

Участь у Форумі організаційного розвитку

 16 та 17 листопада 2017 року в Києві проходив щорічний Форум організаційного розвитку громадянського суспільства «ПРАКТИКИ СВОБОДИ». Наймасштабніша національна подія у громадському секторі зібрала рекордну кількість учасників з України, США та країн ЄС - 1700 представників благодійних та громадських організацій, донорських інституцій, органів державної та місцевої влади, підприємців та журналістів. У перший день Форуму - 16 листопада - обговорювалися спроможності, які треба зміцнити громадським і благодійним організаціям, щоб свобода із далекого філософського поняття стала щоденною рутиною кожного українця. Тема цього дня - «Практики свободи».

 

Переможці грантового конкурсу "Твоя ініціатива 2017"

    Коли ти молодий, то повний енергії, креативу та бажань змінити світ на краще! У всі часи направлення юнацького максималізму на благо суспільства та громади давало вражаючі результати. Саме такий підхід до самореалізаці молоді пропонує програма Банк молодіжних ініціатив, що реалізується з 2011 р. Фондом громади Вознесенська. В рамках програми Фонд постійно проводить креативні заходи, конкурси, ініціативи для молодих людей. Робота Молодіжного банку спрямована на самореалізацію молоді, втілення в життя їх ідей, ініціатив, соціально корисних проектів. Одним з таких заходів є щорічний грантовий конкурс «Твоя ініціатива», проведений за ініціативою Невеселого Владислава та підтримкою компанії «Пик компані».

Допомагаємо всією громадою!

 
    В нашому місті вже не перший рік діє програма «Врятуймо добру людину». Всією громадою збираються кошти для лікування, підтримуючої терапії чи реабілітації вознесенців, що потребують допомоги. Кошти розподіляються на підставі рішень наглядової ради. Наступним одержувачем допомоги від благодійної програми за рішенням Наглядової ради стає дівчинка 12 років Мокійчук Ліза, в якої в 1 рік і 3 місяці була виявлена хвороба – ниркова недостатність 4 ступеня. Закликаємо вознесенців підтримати цю родину! Сьогодні наше основне завдання – збір коштів на підтримуючу терапію (кожен місяць необхідний ряд препаратів для хворих нирок, а також всього організму).

В місті запрацювали електроні сервіси для пацієнтів лікарні

   Завдяки впровадженню в м. Вознесенську проекту «Покращення якості надання медичних послуг шляхом удосконалення системи управління в медичних закладах м. Вознесенськ та запровадження системи електронної комунікації «пацієнт-лікар» за фінансової підтримки  Програма розвитку ООН  в Миколаївській області (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3»), який реалізовувався Фонд громади Вознесенська спільно з Вознесенською міською радою, в місті зявилися нові електроні сервіси та було створено «Картку Вознесенця».

Переможці грантового конкурсу "Моя школа"

     Світ стрімко змінюються, сучасні умови потребують сучасних підходів і почати було вирішено з реформування та розвитку системи освіти на місцевому рівні. Поспілкувавшись з вчителями, директорами шкіл, батьками та дітьми стає зрозумілим: школа має бути насичена атмосферою розвитку, безперервного навчання та цікавості, забезпечена можливостями для творчості і спорту, розвитку особистості! В нашій країні для змін в системі необхідна активна громадська позиція  та матеріальна підтримка. Фонд громади Вознесенська за підтримки Крета Юрія та Невеселого Владислава провів грантовий конкурс «Моя школа 2017». 

Презентація грантового конкурсу для шкіл

       14 квітня Фонд громади Вознесенська за підтримки депутатів Миколаївської обласної ради Крета Юрія та Невеселого Владислава провів публічну презентацію грантового конкурсу «Моя школа 2017». Мета конкурсу  - поліпшення умов навчання дітей та запровадження інноваційних освітніх практик в учбових закладах.

       Участь у презентації прийняли представники 10 загальноосвітніх шкіл міста та громадських формувань, що працюють в сфері підтримки освіти. 

Конкурсний відбір підрядника

 Міська благодійна організація «Фонд громади Вознесенська» спільно з Вознесенською міською радою у межах виконання проекту «Покращення якості надання медичних послуг шляхом удосконалення системи управління в медичних закладах м. Вознесенськ та запровадження системи електронної комунікації «пацієнт-лікар» за фінансової підтримки Програма розвитку ООН в Миколаївській області (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3»), цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання робіт зі створення сучасної медичної інформаційної системи з наданням мешканцям міста Вознесенськ електронних сервісів у медичній сфері.  

Розпочато реалізацію проекту з покращення якості медичних послуг в м. Вознесенськ

   Фонд громади Вознесенська спільно з Вознесенською міською радою розпочав реалізацію проекту «Покращення якості надання медичних послуг шляхом удосконалення системи управління в медичних закладах м. Вознесенськ та запровадження системи електронної комунікації «пацієнт-лікар» за фінансової підтримки  Програма розвитку ООН  в Миколаївській області (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3»). Мета проекту – покращення якості медичних послуг шляхом модернізації  автоматизованої системи управління у Вознесенській центральній районній лікарні та створення еленктроних сервісів для пацієнтів.