Новини

Мастер-клас "Дім роботів"

    6-7  жовтня у Вознесенську  відбувся масштабний майстер-клас «Дім роботів» участь в якому взяли 68 дітей у віці 6-15 років. Майстер – клас проводиться  Фондом громади Вознесенська спільно з ПП «Синергія» та  Агентством економічного розвитку  в рамках  ініціативи “Meet and Code”, що впроваджується Ресурсним центром Гурт у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH за фінансування SAP.

     За цифровими технологіями – майбутнє. Залучити дітей і молодь до цифрового світу – головна мета європейської ініціативи Meet and Code, яка проходить в рамках тижня коду ЄС В Україні протягом 6-21 жовтня 2018 року.

Дебати для молоді - можливість бути почутими!

    В нашій країні  молодь втрачає свій голос, можливість висловлювати думки, усвідомлювати свою значимість в громаді  та в процесах, що відбуваються навколо. Не секрет, що під час навчання в школі молодь майже не залучена до трансформаційних процесів, які відбуваються в країні. Саме тому мета ініціативи «Дебатний турнір» – активніше залучити шкільну молодь до розбудови громадянського суспільства, адже це люди, чиї рішенняі дії вже завтра визначатимуть, якою буде наша держава.

Знайомтесь, ваш дільничий офіцер поліції

    «Хто мій дільничний?» питання, на яке Вознесенці шукають відповідь. Як показали результати дослідження, проведеного в місті Фонд громади Вознесенська  в рамках проекту «Діалог громадськості, влади та поліції задля безпеки в місті» за підтримки Інноваційного Фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF) Проекту підтримки підготовки поліцейських (#PTAP), що реалізовується в Україні компанією «Агрітім Канада Консалтинг Лтд» за фінансової підтримки уряду Канади.

У Вознесенську проведено дослідження щодо безпеки в громаді

   13 вересня 2018 року в м. Вознесенську були презентовані результати дослідження «Публічна безпеки та довіра до правоохоронних органів». Досллідження було проведено  в рамках реалізації проекту «Діалог громадськості, влади та поліції задля покращення безпеки в місті», що впроваджується за підтримки Інноваційного Фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF) Проекту підтримки підготовки поліцейських, що реалізується в Україні компанією «Агрітім Канада Консалтинг Лтд» за фінансової підтримки уряду Канади. Участь у досліджені  взяло 507 респондентів.

Вдосконалюємо фінансові політики та процедури в Фонді

   20-21 липня 2018р. МБО «Фонд громади Вознесенська» було проведено  2-денний  workshopр  з організаційного розвитку ОГС для неприбуткових організацій  в рамках проекту «Фінансовий менеджмент та розробка фінансових політик та процедур» за підтримки Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» та фінансової підтримки  Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Фонд Вознесенська - переможець конкурсу річних звітів

    У Києві відбулось нагородження переможців V Національного конкурсу публічних звітів за 2017 рік. Фонд громади Вознесенська став переможцем конкурсу в  номінації «Організації громадянського суспільства, які зареєстровані та діють в селах, селищах та малих містах».

   Церемонію нагородження проводив Творчий центр ТЦК. Метою конкурсу є заохочення високого рівня прозорості та відкритості, організаційної культури організацій громадянського суспільства, підвищення рівня довіри суспільства до діяльності громадських об’єднань та благодійних організацій.

Діяльність поліції орієнтована на громаду

    Безпека – одна з найважливіших цінностей для людини, а співпраця поліції та громади – найкращий спосіб її гарантувати. Таку взаємодію ще називають англійським терміном Community Policing - вона полягає у тому, що поліція працює, зважаючи на думку мешканців щодо питань громадського порядку у кожному конкретному районі, селі, місті тощо. А головна мета такої взаємодії – створення спільного безпечного простору.

     Community Policing – це підхід у щоденній роботі поліції, побудований на принципах постійної комунікації.

Music Camp у Вознесенську!

     Вже втретє Вознесенськ зустрічає Музичний табір! Але цього року ми відкрили свої двері не лише для дітей з міста Вознесенська, а для дітей з об’єднаних територіальних громад - Бугської, Олександрівської, Прибужанівської, Дорошівської та Прибужської.

     З 11 по 16  червня  проходив музичний табір Music camp International, у якому взяли участь понад 100 учасників.  В учасників, більшість з яких до табору із музикою не мала нічого спільного, було 5 днів, аби опанувати 2 інструменти та вивчити 6 пісень, три з яких написані англійською, а одна — латинською мовою.

Тендер з пошуку експерта

    Міська благодійна організація «Фонд громади Вознесенська» оголошує тендер з пошуку експерта з фінансового менеджменту з метою налагодження внутрішніх політик та процедур, які створять спроможність організації бути ефективною в сфері управління фінансовими ресурсами.

    Якщо ви досвідчені у наданні подібних послуг з організаційного розвитку та запропонована вами програма відповідає потребам нашої організації- запрошуємо на тендер. Чекаємо на ваші пропозиції до 09.00 четверга 07 червня 2018 за адресою м.Вознесенськ вул.Соборності 22/10.

Школа майбутнього

    Машини без водіїв, будинок з інтелектом, робот, який виконує хатні справи – це не картинка з фільму про далеке майбутнє - це наше сьогодення. Сьогодні ми використовуємо безліч технологій, які полегшують нам життя. АЛЕ… чи зможуть люди достойно конкурувати із машинами через 10 -20 років? За даними Світового економічного форуму більш ніж 5 мільйонів робочих місць, 47% сучасних вакансій зникнуть в результаті розвитку генетики, робототехніки, цифрових технологій. Задумайтесь: 65% дітей, які пішли цього року в школу, будуть працювати на абсолютно нових професіях, які ще не існують зараз.

    Такі виклики потребують змін в системі освіти вже сьогодні. Які навички будуть потрібні, щоб бути кращими за роботів і отримати роботу своєї мрії? Фахівці стверджують: школа повинна трансформуватись!