Новини

Тендер на придбання медичного обладнання

    «Фонд громади Вознесенська» оголошує конкурс пропозицій на набір сімейного лікаря з функцією телемедицини для КП «КНП Вознесенський міський центр первинної медико-санітарної допомоги». Замовлення відбувається в рамках проекту «Телемедецина для покращення якості медичних послуг в період пандемії Covid 19», за фінансуванням Міжнародного фонду "Відродження" та Рамкової Угоди з ЄС.

Тендер на закупівлю обладнання

     Благодійна організація «Фонд громади Вознесенська» в рамках проекту «Спецфонд Стопвірус», оголошує відкритий тендер на закупівлю обладнання для КП «КНП Вознесенська багатопрофільна лікарня» Вознесенської міської ради в м.Вознесенськ, Миколаївської області. Замовлення відбувається в рамках проекту «Спецфонд Стопвірус».

Дата оголошення про тендер: 03.07.2020

Термін подання тендерних пропозицій: 22.07.2020

Увага тендер!

 БФ «Фонд громади Вознесенська» (далі по тексту Замовник), оголошує конкурс пропозицій на розробку проектно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту приймального відділення КП «КНП Вознесенська багатопрофільна лікарня». Замовлення відбувається в рамках проекту «Спецфонд Стопвірус», за результатами конкурсу проектів «Школа фондів громад» в рамках фінансування Угоди про грант між Фондом Ч.С. МОТТА та Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання».

Дебати у Вознесенську

     Неймовірні враження, безліч цікавої інформації, емоцій  та нових знайомств - все це ВЕЛИКИЙ ДЕБАТНИЙ ТУРНІР у місті Вознесенську, який проходив 6 квітня на базі Вознесенської гімназії №1. 80 учасників з різних шкіл  м. Вознесенська, м. Южноукраїнська, смт. Олександрівки та с.Прибужжя. Неймовірні молоді, енергійні, впевнені та професійні судді Єпур Олександр, Панін Дмитро, Дубровський Данило та  Якуб Марина з Одеського відділенні Федерації дебатів України – стали родзинкою заходу та наповнили його новими знаннями та сенсами.

"Сусідська варта" або як поліція та громада може взаємодіяти

       В Україні впроваджується програма взаємодії поліції і громади «Сусідська варта», яка вже понад 30 років працює у багатьох країнах світу, зокрема в Канаді, Сполучених Штатах Америки, Естонії тощо. У її основі – взаємодія громади, влади і поліції, коли мешканці разом із правоохоронцями стежать за порядком разом. «Сусідська варта» – це інструмент, який надає можливість громаді вільно спілкуватися з поліцією та спільно вирішувати проблеми безпеки. Такий проект запроваджений в обласних центрах і в сільських місцевостях України.

Шкільний Дебатний турнір

    12 грудня в м. Вознесенську пройшов перший загальноміський Дебатний турнір присвячений тижню права, організований Фондом громади Вознесенська, участь в якому взяли 53 учні 8-11 класів з усіх шкіл міста. Головною метою проведення дебатів стало бажання у цікавій та активній формі познайомити дітей з їх правами та обов’язками. Формат, за яким грали учасники – Британські парламентські дебати, де молодь могла приміряти на себе роль «Уряду» або «Опозиції». Теми, які були оголошені на турнірі стосувалися актуальних для українського суспільства питань.

Тренінг для вчителів "Дебатна майстерність та публічний виступ"

Тренінг відбудеться 31 жовтня – 1 листопада 

Початок о 9:00 за адресою: м. Вознесенськ, вул. Пушкінська, 3 IQ Hub.
Метою тренінгу є передати вчителям методику публічних дебатів, як іноваційного освітнього інструменту роботи зі школярами.  Після повернення з навчання, кожний учасник підготує не менше 8 команд, які візьмуть участь в публічних дебатах. Команда складається з 2 осіб..

Слід зазначити, що публічні дебати будуть проходити за форматом парламентських дебатів британського формату. 

Мастер-клас "Дім роботів"

    6-7  жовтня у Вознесенську  відбувся масштабний майстер-клас «Дім роботів» участь в якому взяли 68 дітей у віці 6-15 років. Майстер – клас проводиться  Фондом громади Вознесенська спільно з ПП «Синергія» та  Агентством економічного розвитку  в рамках  ініціативи “Meet and Code”, що впроваджується Ресурсним центром Гурт у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH за фінансування SAP.

     За цифровими технологіями – майбутнє. Залучити дітей і молодь до цифрового світу – головна мета європейської ініціативи Meet and Code, яка проходить в рамках тижня коду ЄС В Україні протягом 6-21 жовтня 2018 року.

Дебати для молоді - можливість бути почутими!

    В нашій країні  молодь втрачає свій голос, можливість висловлювати думки, усвідомлювати свою значимість в громаді  та в процесах, що відбуваються навколо. Не секрет, що під час навчання в школі молодь майже не залучена до трансформаційних процесів, які відбуваються в країні. Саме тому мета ініціативи «Дебатний турнір» – активніше залучити шкільну молодь до розбудови громадянського суспільства, адже це люди, чиї рішенняі дії вже завтра визначатимуть, якою буде наша держава.

Знайомтесь, ваш дільничий офіцер поліції

    «Хто мій дільничний?» питання, на яке Вознесенці шукають відповідь. Як показали результати дослідження, проведеного в місті Фонд громади Вознесенська  в рамках проекту «Діалог громадськості, влади та поліції задля безпеки в місті» за підтримки Інноваційного Фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF) Проекту підтримки підготовки поліцейських (#PTAP), що реалізовується в Україні компанією «Агрітім Канада Консалтинг Лтд» за фінансової підтримки уряду Канади.