Новини

Розпочато реалізацію проекту з покращення якості медичних послуг в м. Вознесенськ

   Фонд громади Вознесенська спільно з Вознесенською міською радою розпочав реалізацію проекту «Покращення якості надання медичних послуг шляхом удосконалення системи управління в медичних закладах м. Вознесенськ та запровадження системи електронної комунікації «пацієнт-лікар» за фінансової підтримки  Програма розвитку ООН  в Миколаївській області (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3»). Мета проекту – покращення якості медичних послуг шляхом модернізації  автоматизованої системи управління у Вознесенській центральній районній лікарні та створення еленктроних сервісів для пацієнтів. 

Щорічне благодійне колядування

    Новорічні та різдвяні колядки й щедрівки - давня традиція українського народу, яка досі живе, розвивається і радує у зимові свята. Цього року учасники святкового вертепу вітали вознесенців у переддень Нового року за старим стилем, на Маланку - це один з найдревніших, містичних і особливих українських звичаїв. А у нашому місті - це не лише розвага, але й добра традиція колядувати на користь благодійності для вирішення соціально важливих потреб громади. Цього року метою традиційного благодійного колядування став збір коштів на підтримку програми Фонду громади Вознесенська «Банк молодіжних ініціатив».

Об'єднання громад через дар музики

   Вже вдруге в місті Вознесенську 9 січня відбувся Дитячий Різдвяний концерт учасників Міжнародного музичного табору "Music Camp International". Міжнародний музичний табір - це унікальний музично-освітній проект участь в якому прийняло більше 150 дітей учнів шкіл міста та сіл Вознесенського району. Організатори табору переконані, що всі діти незалежно від рівня освіти та соціального статусу обдаровані та мають музику всередині, і якщо вони залучені до позитивного динамічного навчального середовища, вони можуть розкрити та розвинути свої таланти.

Дитячий різдвяний концерт "Music Camp"

   
Другий рік поспіль  в нашому місті проходить унікальна міжнародна культурна подія "Music Camp International " – Міжнародний Музичний Табір. Цього року учасниками табору стало більше 150 дітей. Лише за шість днів  усі учасники табору  «Music Сamp» оволоділи грою на декількох музичних інструментах (віолончель, скрипка, гітара, орфф, флейта, хендчаймз та золоті дзвіночки) та заспівали  різдвяні  пісні п’ятьма мовами. Поділитись своїми досягненнями та створити чудовий різдвяний настрій для мешканців громади діти планують підчас святкового Різдвяного концерту 9 січня 2016 р. в Міському будинку культури. 

Допоможіть врятувати дитину!

  Владику Карпенку, маленькому вознесенцю, якому скоро виповниться лише 4 рочки, лікарі несподівано поставили страшний діагноз: рак крові або  гострий лімфобласний лейкоз. Ще в вересні хлопчик здавав планові аналізи в дитячий садочок, і не було виявлено нічого поганого. Проте, вже в кінці жовтня мама почала помічати в’ялість дитини, поганий апетит, нездоровий колір обличчя. Коли приїхали на обстеження до Миколаївської обласної лікарні, лікарі відправили аналіз до дитячого Охматдиту в Києві – і 11 грудня підтвердився страшний діагноз! Дитина потребує термінового довгострокового та дорогого лікування.

Як зменшити енергоспоживання у Вознесенській лікарні?

  Міжнародна громадська організація «Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ», Вознесенська міська громадська організація «Агентство економічного розвитку» та міська благодійна організація «Фонд громади Вознесенська» розпочали реалізацію спільного проекту «Зменшення енергоспоживання в будівлях лікарні в м. Вознесенськ». Метою якого є впровадження пілотного  проекту з термомодернізації будівель лікарні в рамках «Плану дій зі сталого енергетичного розвитку м. Вознесенськ»

Переможці конкурсу "Играем вместе" отримали обладнання!

    10 грудня для переможців конкурсу з оновлення дитячих майданчиків пройшов  тренінг на тему «Управління проектами» для переможців грантового конкурсу «Играем вместе». Метою проведення тренінгу стало ознайомлення переможців конкурсу з умовами реалізації договору на грант, процедурами оформлення та подання творчої та фінансової звітності за проектом, а також умовами використання гранатових коштів. Під час тренінгу, учасники активно обговорювали питання, пов'язані з бухгалтерським оформленням грошових витрат за проектом, проведенням інформаційної компанії...

Фонд громади Вознесенська - лідер Національного рейтингу благодійників

    Вже другий раз поспіль Фонд громади Вознесенська приймає участь в Національному рейтингу благодійників, місією якого є сприяння розвитку благодійності в Україні, популяризація прозорості благодійності та створення сприятливих умов для її реалізації, та отримує високу оцінку своєї роботи. Участь у  Другому Національного рейтингу благодійників прийняли  57 благодійних фондів та організацій, які впродовж жовтня 2015 року представили свої офіційні фінансові звіти за 2013 і 2014 роки, з майже 14 тисяч  офіційно зареєстрованих фондів та організацій в Україні. 

Конкурс "Твоя ініціатива 2015"

   Фонд громади Вознесенська запрошує усіх небайдужих, молодих, креативних та творчих мешканців нашого міста прийняти участь в конкурсі метою якого є – додати яскравих кольорів, тепла та літнього настрою сірим міським стінам та будинкам.

      Немає нічого більш гнітючого, ніж нудні і одноманітні стіни сірого міста. Саме вони вселяють у розум і свідомість городян буденні похмурі думки. 

Вітаємо переможців конкурсу "Играем вместе"

   11 вересня закінчився прийом заявок в рамках третього грантового конкурсу Фонду громади Вознесенська  «Играем вместе» спрямований на створення безпечних та комфортних умов відпочинку для дітей та підлітків за місцем проживання. Для  участі у конкурсі надійшло 8 проектів на загальну суму 158 486 грн., в тому числі грантові кошти 128 699 грн. Нагадуємо, що в цьому році з місцевого бюджету було виділено 100 000 грн. для проведення конкурсу. Рішення про підтримку проектів приймала незалежна конкурсна  комісія у складі 7 чоловік.