Новини

Online-МАПА «БЕЗПЕЧНЕ МІСТО»

Жителі та гості міста Вознесенська долучились до наповнення онлайн-мапи «Безпечне місто». Зробити місто безпечним та комфортним, а також привернути увагу 

Опитування громадської думки про безпеку у Вознесенській ОТГ

Протягом травня-червня 2021 відбулись фокус-групи з представниками громадськості , влади та поліції. Захід було проведено в рамках реалізації проекту Фонду громади Вознесенська «Безпека громади - спільна справа». 

Проєкт «Безпечна громада» - ініціативи 2020 року

Безпечна громада 2020 Вже третій рік поспіль на Миколаївщині реалізується проект «Безпечна громада». Ініціативи 2020 року направлені на встановлення камер відеоспостереження, домофонів, датчиків руху. В 2020 р. Фондом Вознесенська було підтримано 7 проектів на суму 206 038 грн. Мешканці будинків піклуються не лише про свою безпеку, а й про безпеку оточуючих.

Відбувся онлайн тренінг «Люди, кошти, ідеї – краудфандинг під ключ» від Фонду громади Вознесенська

Люди, кошти, ідеїУ березні – квітні 2021 відбулась серія тренінгів «Люди, кошти, ідеї – краудфандинг під ключ» від Фонду громади Вознесенська. Учасниками тренінгу стали представники та представниці громадських і благодійних організацій, які тільки розпочинають свою громадську діяльність в організаціях та досвідчені лідери, які можуть поділитись досвідом.

Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі обладнання

  Благодійна організація «Фонд громади Вознесенська» в рамках проекту «Тренінг на тему краудфандингу», оголошує відкритий тендер на закупівлю обладнання. Замовлення відбувається в рамках проекту  за результатами конкурсу грантів «Зміцнення інфраструктури для фінансової життєздатності ОГС». Дата оголошення про тендер: 04.03.2021. Термін подання тендерних пропозицій: 08.03.2021

Тендер на придбання медичного обладнання

    «Фонд громади Вознесенська» оголошує конкурс пропозицій на набір сімейного лікаря з функцією телемедицини для КП «КНП Вознесенський міський центр первинної медико-санітарної допомоги». Замовлення відбувається в рамках проекту «Телемедецина для покращення якості медичних послуг в період пандемії Covid 19», за фінансуванням Міжнародного фонду "Відродження" та Рамкової Угоди з ЄС.

Тендер на закупівлю обладнання

     Благодійна організація «Фонд громади Вознесенська» в рамках проекту «Спецфонд Стопвірус», оголошує відкритий тендер на закупівлю обладнання для КП «КНП Вознесенська багатопрофільна лікарня» Вознесенської міської ради в м.Вознесенськ, Миколаївської області. Замовлення відбувається в рамках проекту «Спецфонд Стопвірус».

Дата оголошення про тендер: 03.07.2020

Термін подання тендерних пропозицій: 22.07.2020

Увага тендер!

 БФ «Фонд громади Вознесенська» (далі по тексту Замовник), оголошує конкурс пропозицій на розробку проектно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту приймального відділення КП «КНП Вознесенська багатопрофільна лікарня». Замовлення відбувається в рамках проекту «Спецфонд Стопвірус», за результатами конкурсу проектів «Школа фондів громад» в рамках фінансування Угоди про грант між Фондом Ч.С. МОТТА та Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання».