Новини

Відкрито Спецфонд "Взаємодій" для збору коштів на потреби лікарні, поліції та підрозділу тероборони у Вознесенську

За ініціативи Фонд Громади Вознесенська Вознесенська та міського голови Євгенія Величко ми відкрили окремий Спецфонд «ВзаємоДій». Усі кошти, що надійдуть на рахунок Спецфонду, будуть розподілені згідно найактуальніших потреб, що стосуються потреб лікарні, поліції та підрозділу тероборони у Вознесенську.

Тендер на проведення фасилітованої сесії з розробки розробки стратегічного плану Фонду та супровід його впровадження

БО "Фонд громади Вознесенська" в рамках програми «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства» ІСАР Єднання оголошує тендер  на проведення стратегічного аудиту в організації,  дводенної фасилітованої сесії з розробки стратегічного плану та надання 9 годин консультацій щодо його впровадження.

Тендер на проведення фасилітованої сесії з розробки фандрейзингової стратегії Фонду та супровід його впровадження

БО "Фонд громади Вознесенська" оголошує тендер  на проведення  фандрейзингового аудиту в організації,  дводенної фасилітованої сесії з розробки  фандрейзингової стратегії  на 2022-2025 рр та надання 9 годин консультацій щодо його впровадження в рамках програми «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства» ІСАР Єднання.

Online-МАПА «БЕЗПЕЧНЕ МІСТО»

Жителі та гості міста Вознесенська долучились до наповнення онлайн-мапи «Безпечне місто». Зробити місто безпечним та комфортним, а також привернути увагу 

Опитування громадської думки про безпеку у Вознесенській ОТГ

Протягом травня-червня 2021 відбулись фокус-групи з представниками громадськості , влади та поліції. Захід було проведено в рамках реалізації проекту Фонду громади Вознесенська «Безпека громади - спільна справа». 

Проєкт «Безпечна громада» - ініціативи 2020 року

Безпечна громада 2020 Вже третій рік поспіль на Миколаївщині реалізується проект «Безпечна громада». Ініціативи 2020 року направлені на встановлення камер відеоспостереження, домофонів, датчиків руху. В 2020 р. Фондом Вознесенська було підтримано 7 проектів на суму 206 038 грн. Мешканці будинків піклуються не лише про свою безпеку, а й про безпеку оточуючих.

Відбувся онлайн тренінг «Люди, кошти, ідеї – краудфандинг під ключ» від Фонду громади Вознесенська

Люди, кошти, ідеїУ березні – квітні 2021 відбулась серія тренінгів «Люди, кошти, ідеї – краудфандинг під ключ» від Фонду громади Вознесенська. Учасниками тренінгу стали представники та представниці громадських і благодійних організацій, які тільки розпочинають свою громадську діяльність в організаціях та досвідчені лідери, які можуть поділитись досвідом.

Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі обладнання

  Благодійна організація «Фонд громади Вознесенська» в рамках проекту «Тренінг на тему краудфандингу», оголошує відкритий тендер на закупівлю обладнання. Замовлення відбувається в рамках проекту  за результатами конкурсу грантів «Зміцнення інфраструктури для фінансової життєздатності ОГС». Дата оголошення про тендер: 04.03.2021. Термін подання тендерних пропозицій: 08.03.2021