Конкурс "Твоя ініціатива 2015"

  Фонд громади Вознесенська  запрошує усіх небайдужих, молодих,  креативних та творчих мешканців нашого міста прийняти участь в конкурсі метою якого є – додати яскравих кольорів, тепла та літнього настрою сірим міським стінам та будинкам.

Немає нічого більш гнітючого, ніж нудні і одноманітні стіни сірого міста. Саме вони вселяють у розум і свідомість городян буденні похмурі думки.  Дивлячись на нудну одноманітність міста, іноді відчутно не вистачає якоїсь родзинки, яка не тільки радує око,  але й надихає на нові звершення та дарує радість життя. Додати яскравих фарб у життя вознесенців, змінити своє місто (район, вулицю, будинок…), подарувати оточуючим позитивний настрій та  об’єднати навколо яскравої ідеї  небайдужих людей покликаний наш конкурс.

ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ ОТРИМАЮТЬ ФАРБУ ДЛЯ ВТІЛЕННЯ СВОЄЇ ІДЕЇ!

Хто може приймати участь у конкурсі?

Молоді люди у віці 14-35 років об’єднані в ініціативні групи або  молодіжні організації.

Умови участі к конкурсі

  • Об’єкти, що будуть пофарбовані за результатами конкурсу мають належать до соціально-громадської інфраструктури, такими об’єктами можуть бути: вхідні двері у під’їзди, дитячі майданчики, лавки для відпочинку, стіни будівель, забори, гаражі, балкони, сараї, трансформаторні підстанції   (за згодою власників), клумби, огорожі …..
  • Вітаються нестандартні, яскраві та креативні ідеї щодо розфарбування об’єктів, перевага надаватиметься ідеям, які містять в собі соціальне навантаження та можуть стати елементами стріт-арту (вуличного мистецтва) в нашому місті.
  • Проекти мають виконувати команди у складі не менше 3-х осіб, бажано залучення до розробки проекту та втілення ідеї у життя представників різних соціальних груп: пенсіонерів, людей з обмеженими фізичними можливостями, дітей, безробітних …..
  • Максимальна вартість одного проекту 3000 грн.

Для участі у конкурсі необхідно подати заявку наступної форми:

  1. Назва об’єкта, його адреса та опис обставин, що зумовили його вибір (3-4 речення). Додати 2-3 фотографії  сучасного стану об’єкта  та письмову згоду власника в разі потреби.
  2. Опис ідеї творчого оформлення об’єкта (2-3 речення), додати ескіз в разі наявності.
  3. Опис команди – хто працюватиме над втілення ідеї у життя.
  4. Потреба у фарбі:

Назва фарби

Колір

Кількість, л

Вартість грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            ЗАЯВКИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 1 ЖОВТНЯ, на електрону адресу  voz-cf@ukr.net  або  вул. Пушкінська, 3 оф. 35.Отримані конкурсні заявки не рецензуються і не повертаються незалежно від результатів розгляду. Визначення переможців конкурсу відбувається незалежною громадською конкурсною комісією.

    Конкурсна комісія у складі Невеселий Владислав, Бальцер Вікторія, Лопаєва Ірина, Бачинський Роман, Синявська Яна, Луговська Лариса та Франк Лариса визначать переможців конкурсу  та вручать нагороди 5 жовтня 2015 р.

            Поспішайте втілити свою ідею в життя, змінити своє місто, подарувати гарний настрій та незабутні краєвиди усім тим, хто вартий Вашого тепла та любові!

Організація проведення конкурсу «Твоя ініціатива 2015»  відбувається в рамках проекту «Грантотві конкурси, як механізми залучення громадськості до вирішення актуальних місцевих проблем» МБО «Фонд громади Вознесенська», що виконується за результатами конкурсу проектів «Школа фондів громад» при підтримці ІСАР «Єднання» за фінансування Фонду Ч.С. МОТТА.