Конкурс проектів "Дій локально 2019 р."

    Маєш ідею для розвитку своєї громади? Напиши нам та отримай кошти на її реалізацію!! Конкурс проводиться за підтримки іменного фонду Невеселого Владислава.

    Мета конкурсу -підтримка ініціатив спрямованих на організацію змістовного та цікавого дозвілля та вирішення локальних проблем при активному залучені мешканців громади. 

Пріоритетами конкурсу є:

-          популяризація сімейного дозвілля та формування взаємозв’язків між поколіннями;

-          підтримка та популяризація виробників локального продукту та майстрів  народних ремесел;

-          розвиток неформальної освіти та громадської активності.

   Які ідеї можуть бути підтримані?

       Культурно-мистецькі заходи: фестивалі, флеш-моби, фотосесії, концерти,кінопокази, вистави, фотовиставки,тематичні свята,лялькові вистави,  свято вулиці, двору…

      Спортивні заходи: змагання, спортивні ігри, велопробіги, марафони….

      Заходи з популяризації виробників локальних продуктів та народних ремесел: ярмарки, виставки, презентації, покази, відеообзори, дегустації, майстер-класи з виготовлення………

       Екологічні заходи: суботники, акції по популяризації роздільного збору сміття, компанії спрямовані на захист навколишнього середовища….

  Заходи з облаштування громадських просторів (перетворення) загальнодоступних громадських територій на привабливі зони та гостинні місця, їх озеленення, облаштування парків, скверів, дитячих майданчиків, створення креативних просторів на базі шкіл, бібліотек та закладів культури (фотозони, коворкінги, хаби, дитячі кімнати, зони з м’якими меблями, ігрові майданчики….).

   Заходи з неформальної освіти: семінари, тренінги, лекції, майстер-класи, обговорення, воркшопи, конференції, кава з поліцією..…..

      Стріт-арт створення на сірих стінах та парканах муралів,фотовиставок,  тематичних картин,креативних елементів благоустрою на вулицях…..

      Туристичні заходи: екскурсії, походи, кінопокази, тематичні квести

      Інклюзивні рішення: створення умов для інтеграції людей з інвалідністю в життя громади.

      Інші рішення спрямовані на задоволення потреб громади.

Хто може подавати проекти на участь у конкурсі:

-          заклади культури та освіти: бібліотеки, школи, центри дитячої творчості, будинки культури, музеї…

-          громадські та благодійні організації, органи самоорганізації населення;

-          активні жителі  громади та ініціативні групи. 

      Конкурс проводиться на території сільських населених пунктів Миколаївської області та містах Вознесенськ та Южноукраїнськ.

     Розмір фінансування:

Лот 1 – проект участь в якому бере не менше 30 осіб – максимальний розмір гранту  3 000 грн.

Лот 2 – проект участь в якому бере не менше 100 осіб – максимальний розмір гранту 10 000грн.

Осатаній термін подання заявок – 1 квітня 2019 р.

Термін реалізації проектів до 1 травня 2019 р.

Процедура подачі заявок  

    Для участі в конкурсі необхідно підготувати і подати проект  на грант за аплікаційною формою. Працівники Фонду консультують заявників і надають загальну інформацію щодо написання проектів. Телефон для довідок: 0669127331.

    Отримати аплікаційну форму  можна на сайт Фонду громади Вознесенська  http://voznesensk-cf.org.ua в розділі Конкурси/Гранти. Заявки в електронному вигляді приймаються до 17:00 10  лютого  на електрону адресу voz-cf@ukr.net  з позначкою в темі листа «Заявка на грантовий конкурс Дій локально» .  

   Визначення переможців конкурсу відбувається незалежною громадською конкурсною комісією, оголошення переможців буде проведено 15 лютого 2019 р.

   Грантовий конкурс проводиться Фондом громади Вознесенська в за результатами конкурсу проектів «Школа фондів громад» в рамках фінансування Угоди про грант між Фондом Ч.С. МОТТА та ІСАР «Єднання».