Конкурс проєктів "Безпечна громада"

    Безпека - це відчуття людьми захищеності, комфорту, соціального благополуччя, а не лише відсутність небезпек або низький рівень злочинності. Безпека - одна з найважливіших цінностей для людини, а співпраця поліціі та громади - найкращий спосіб її гарантувати. 

    Мета конкурсу - посилення особистої та громадської безпеки у Вознесенській ОТГ через розбудову довіри та посилення взаємодії громади, влади та поліції.

      Пріоритетами конкурсу  є:

  • Розвиток добросовісного сусідства та спільної відповідальності за безпеку у власному дворі\вулиці\мікроайоні\громаді;
  • Розвиток інфраструктури територій (об’єктів), які відповідатимуть запитам безпеки: встановлення камер відеоспостереження, домофонів, зовнішнього освітлення, дорожніх знаків, облаштування пішохідних переходів, благоустрій територій (ландшафтний дизайн, встановлення дитячих майданчиків …)…
  • Сприяння залученню поліції до спільного з громадою вирішення проблем та реагування поліції на потреби громади.

       Обсяги фінансування

    Максимальна сума гранту, на яку може претендувати учасник конкурсу – 30 000 гривень. Наданий  грант може покривати до 90% вартості проекту. Решта вартості проекту (як мінімум, 10% від загального бюджету проекту) має забезпечуватись власним внеском учасника в грошовій формі.

       Термін реалізації

      Проекти, які отримають фінансування, повинні розпочатися не раніше 20 жовтня 2020 року та завершитися не пізніше 1 грудня 2020 р.

       Вимоги до учасників конкурсу проектів

       До участі в цьому конкурсі грантів запрошуються:

  • Об’єднання співвласників багатоквартирних житлових будинків (ОСББ) та житлово-будівельні кооперативи (ЖБК);
  • Органи самоорганізації населення ОСН;
  • Ггромадські та благодійні організації;
  • Ініціативні групи мешканців громад;

      Для участі у конкурсі Заявник має ОБОВ’ЯЗКОВО пройти навчання у «Безпековій академії» та провести з членами ініціативної групи та зацікавленими мешканцями зустріч за участю свого дільничного та представників Фонду. В ході зустрічі учасникам будуть презентовані можливості участі в конкурсі, а також підходи до запровадження програми «Сусідська варта». Заявки від учасників, які не провели вищезазначену зустріч розглядатись не будуть. Запрошення представників Фонду на участь у зустрічі приймаються за телефоном Владислава 0507383410 .

     Осатаній термін подання заявок – 15 жовтня  2020 р.

     Процедура подачі заявок  

    Для участі в конкурсі необхідно підготувати і подати проект  на грант за аплікаційною формою. Працівники Фонду консультують заявників і надають загальну інформацію щодо написання проектів. Разом із заповненою аплікаційною формою необхідно подати:

    Отримати аплікаційну форму можна на сайт Фонду громади Вознесенська  http://voznesensk-cf.org.ua в розділі Конкурси/Гранти. Заявки в електронному вигляді приймаються до 17:00 15 жовтня 2020 р. на електрону адресу voz-cf@ukr.net з обов’язковою позначкою в темі листа «Конкурс Безпечна громада 2020».  Визначення переможців конкурсу відбувається незалежною громадською конкурсною комісією, оголошення переможців буде проведено 18 жовтня 2020 р.

  Грантовий конкурс проводиться Фондом громади Вознесенська за результатами конкурсу проектів «Школа фондів громад» в рамках фінансування Угоди про грант між Фондом Ч.С. МОТТА та ІСАР «Єднання».