Грантовий конкурс "Моя школа"

      Міська благодійна організація «Фонд громади Вознесенська»  оголошує конкурс проектів для закладів освіти (дошкільної, шкільної та позашкільної) «Моя школа».

       Мета конкурсу - запровадження інноваційних освітніх практик та поліпшення умов навчання дітей в учбових закладах.

       Пріоритети конкурсу:

-          створення осередків неформальної освіти з використанням сучасних інформаціно - комунікативних технологій;

-          запровадження ресурсо- та енергозберігаючих технологій та впровадження стандартів пасивної будівлі в учбових закладах;

-          облаштування профільних кабінетів: логопедичного, біологічного, хімічного…;

-          встановлення спортивних майданчиків на території учбових закладів та придбання спорт інвентарю;

-          запровадження інноваційних освітніх практик;

-          покращення навчального середовища: освітлення, покращення параметрів повітря, придбання сучасних меблів, інтерактивних дошок…..

-          підтримка позашкільної роботи, організація та розвиток гуртків різного тематичного спрямування .

          Участь у конкурсі можуть приймати:

  • громадські організації та благодійні фонди міста, що мають код неприбутковості 005 або 006;
  • ініціативні групи мешканців (вчителів, батьків, адміністрації учбового закладу).

.

Максимальний розмір гранту – 7000 грн.

Кінцевий термін подання проектних пропозицій – 4 листопада 2015року..

Оголошення результатів конкурсу – 19 листопада  2015 року.

Термін проектної діяльності не має перевищувати 3 місяці.

 

      Подані заявки, повинні відповідати наступним критеріям:

  • Поданий проект повинен відповідати аплікаційній формі заявки;
  • Наявність обов’язкового власного фінансового внеску у грошовій формі в розмірі не менше 30% від загальної вартості проекту, що необхідно засвідчити належними документами (гарантійний лист, підписний лист із вказанням суми вкладу). Перевага надаватиметься проектам, в яких власний внесок буде більшим від мінімального.
  • Обов’язковою умовою участі у конкурсі є наявність в учбовому закладі  не менше 50 юніорів (учнів у віці до 18 років, що мають відкриту пластикову картку Приватбанку для безготівкових розрахунків),які відкрили карту юніора  в період з 18 вересня по 4 листопада 2015р..
  • Проект повинен бути підтриманий громадськістю (батьками учнів), підтримку громади засвідчує Протокол засідання батьківського комітету, який підтримав ідею реалізації проекту , без якого участь в Конкурсі є неможливою. Важливим критерієм є кількість батьків яка долучилось до обговорення та підтримки проекту, а також їх грошовий вклад в реалізацію проекту. 
  • В рамках проекту не допускається оплата праці керівника та бухгалтера проекту, а також залучених фахівців та експертів, окрім оплати праці робітників за виконані ремонтні роботи.

           Процедура подачі заявок і надання грантів:

           Для участі в конкурсі необхідно підготувати і подати заявку на грант за аплікаційною формою. Працівники організації консультують заявників і надають загальну інформацію щодо написання проектів.

            Отримати аплікаційну форму можна на сайті організації http://voznesensk-cf.org.ua в розділі Конкурси/Гранти.

            Заявки в електронному вигляді приймаються до 17:00 4 листопада 2015р. на електрону адресу voz-cf@ukr.net  та один оригінал з усіма додатками в друкованому вигляді за адресою: вул. Пушкінська, 3 оф. 35. Отримані конкурсні заявки не рецензуються і не повертаються незалежно від результатів розгляду.

     Організація проведення конкурсу «Моя школа»  відбувається в рамках проекту «Грантотві конкурси, як механізми залучення громадськості до вирішення актуальних місцевих проблем» МБО «Фонд громади Вознесенська», що виконується за результатами конкурсу проектів «Школа фондів громад» при підтримці ІСАР «Єднання» за фінансування Фонду Ч.С. МОТТА.