Грантовий конкурс "Моя школа 2018"

     Фонд громади Вознесенська за підтримки депутата Верховної Ради України Ільюка Артема та депутатів Миколаївської обласної ради Крета Юрія та Невеселого Владислава оголошують грантовий конкурс. 

   Мета конкурсу  - поліпшення умов навчання дітей та запровадження інноваційних освітніх практик в учбових закладах.

      Пріоритети конкурсу:

-       організація освітнього середовища, що сприятиме розвитку творчої особистості дитини, здійсненню проектної, командної та групової діяльності у навчальному процесі;

-      ліквідація соціальної ізольованості та забезпечення рівних прав дітей на освіту (інклюзивна освіта);

-         забезпечення безпечних умов навчання (  система відео спостереження, система онлайн табелювання…)

-        запровадження ресурсо- та енергозберігаючих технологій, впровадження стандартів пасивної будівлі в учбових закладах(встановлення рекуператорів, енергоефективного освітлення, альтернативного опалення….);

-      покращення навчального середовища: встановлення велопарковок,  придбання сучасних меблів, інтерактивних дощок, музичних інструментів, створення розвантажувальних кімнат, організація змістовної перерви….

-          облаштування профільних кабінетів: логопедичного, біологічного, хімічного…;

-      встановлення спортивних майданчиків на території учбових закладів та придбання спорт інвентарю;

-        запровадження інноваційних освітніх практик,  створення осередків неформальної освіти з використанням сучасних інформаційно - комунікативних технологій.

    Участь у конкурсі можуть приймати загальноосвітні та позашкільні навчальні заклади м. Вознесенська.

      Наявність обов’язкового власного фінансового внеску у грошовій формі на реалізацію проекту не менше 10%  від загальної вартості проекту. Перевага надаватиметься проектам, в яких власний внесок буде більшим від мінімального.

      УВАГА! Кошти ґранту не можуть бути використані на:

- проведення поточного або капітального ремонту та монтажних робіт;  

- придбання товарів вартістю менше 7000 грн. за одиницю;

     Кінцевий термін подання проектних пропозицій – 30  квітня   2018 р.

     Оголошення результатів конкурсу –15  травня  2018 р .     

    Процедура подачі заявок  

    Для участі в конкурсі необхідно підготувати і подати заявку на грант за аплікаційною формою. Працівники організації консультують заявників і надають загальну інформацію щодо написання проектів.

   Отримати аплікаційну форму  можна на сайт організації http://voznesensk-cf.org.ua в розділі Конкурси/Гранти. Заявки в електронному вигляді приймаються до 17:00 30  квітня  на електрону адресу voz-cf@ukr.net  та один оригінал в друкованому вигляді за адресою: вул. Пушкінська, 3 оф. 35. Отримані конкурсні заявки не рецензуються і не повертаються незалежно від результатів розгляду. Визначення переможців конкурсу відбувається незалежною громадською конкурсною комісією.