Грантовий конкурс "Моя школа 2017"

    Фонд громади Вознесенська за підтримки депутатів Миколаївської обласної ради Крета Юрія та Невеселого Владислава оголошують грантовий конкурс.

     Мета конкурсу  - поліпшення умов навчання дітей та запровадження інноваційних освітніх практик в учбових закладах. В рамках конкурсу планується підтримати проекти  спрямовані на:

  - забезпечення безпечних умов навчання (система відео спостереження, система онлайн табелювання…)

- запровадження ресурсо- та енергозберігаючих технологій та впровадження стандартів пасивної будівлі в учбових закладах (встановлення рекуператорів, енергоефективного освітлення, альтернативного опалення….);

-  покращення навчального середовища: встановлення велопарковок,  придбання сучасних меблів, інтерактивних дощок, музичних інструментів, створення розвантажувальних кімнат, організація змістовної перерви….

- облаштування профільних кабінетів: логопедичного, біологічного, хімічного…;

- встановлення спортивних майданчиків на території учбових закладів та придбання спорт інвентарю;

- запровадження інноваційних освітніх практик,  створення осередків неформальної освіти з використанням сучасних інформаційно - комунікативних технологій.

Участь у конкурсі можуть приймати загальноосвітні навчальні заклади м. Вознесенська, с. Ракове та  Новогригорівка.

.

Максимальний розмір гранту – 20 000 грн.

 

Наявність обов’язкового власного фінансового внеску у грошовій формі на реалізацію проекту не менше 10%  від загальної вартості проекту. Перевага надаватиметься проектам, в яких власний внесок буде більшим від мінімального.

 

Кінцевий термін подання проектних пропозицій – 28 квітня  2017 р.

 

Оголошення результатів конкурсу –12  травня 2017 р .

     

Процедура подачі заявок.  Для участі в конкурсі необхідно підготувати і подати заявку на грант за аплікаційною формоюПрацівники організації консультують заявників і надають загальну інформацію щодо написання проектів. Телефон для довідок 0975185855 з технічних питань 0955282285.Для детального планування бюджету проекту використовуйте інформацію з Додатку.

 

Документи, що обов’язково додаються до аплікаційної форми:

  1. Ксерокопія паспорту та ідентифікаційного коду відповідальної за укладання грантового договору особи.
  2. Підтверджуючі документи про наявність власного внеску (відомість збору коштів, акти оприбуткування коштів, виписки про залишок коштів на рахунку в банку, гарантійні листи...).

            Отримати аплікаційну форму та Додаток можна через сайт організації http://voznesensk-cf.org.ua в розділі Конкурси/Гранти. Заявки в електронному вигляді приймаються до 17:00 28 квітня  на електрону адресу voz-cf@ukr.net  та один оригінал з усіма додатками в друкованому вигляді за адресою: вул. Пушкінська, 3 оф. 35.Отримані конкурсні заявки не рецензуються і не повертаються незалежно від результатів розгляду. Визначення переможців конкурсу відбувається незалежною громадською конкурсною комісією.