Грантовий конкурс "Играем вместе"

Вознесенська міська громадська організація «ЦАЛ «Сузір’я» в рамках програми «Фонд громади м. Вознесенська» оголошує конкурс проектів «Играем вместе».

 Мета конкурсу - залучення місцевої громади до вирішення проблеми безпечного та цікавого відпочинку дітей на ігрових майданчиках міста Вознесенська.

Участь у конкурсі можуть приймати:

  • ініціативні групи мешканців міста Вознесенська;
  • об’єднання співвласників багатоквартирних житлових будинків (ОСББ) та житлові кооперативи (ЖК);
  • органи самоорганізації населення (ОСН);
  • громадські організації та благодійні фонди міста.

Пріоритетні напрямки проектів:

  1. Оновлення новими спортивно-ігровими комплексами вже існуючих дитячих майданчиків м. Вознесенська.
  2. Створення нових дитячих спортивно ігрових майданчиків в м. Вознесенську.

Середній розмір цільової безповоротної фінансової  допомоги (гранту) 15 000 – 25 000грн. для реалізації одного проекту.

Максимальний розмір гранту – 40 000 грн.

Наявність обов’язкового власного фінансового внеску у грошовій формі в розмірі не менше 10%  від загальної вартості проекту.

Кінцевий термін подання проектних пропозицій – 30 травня 2012 року. 

Оголошення результатів конкурсу – 11 червня  2012 року.

      Підбір та подальше придбання дитячого спортивно ігрового-обладнання здійснюється згідно прайслиста ТОВ «Ксіл - Україна» http://ksil.com.ua. Ознайомитись зі зразками спортивно-ігрового обладнання даної компанії можна в м. Вознесенську в парку ім. Островського та на дитячому майданчику за адресою вул. Центральна Садиба, 6 – район Зелений Гай.

Процедура подачі заявок і надання грантів:

Для участі в конкурсі необхідно підготувати і подати заявку на грант за аплікаційною формою. Працівники організації консультують заявників і надають загальну інформацію щодо написання проектів.

Заявки в електронному вигляді приймаються до 17:00 14 травня на електрону адресу suzeeriy@ukr.net  та один оригінал з усіма додатками та 3 копії проекту в друкованому вигляді за адресою: м. Вознесенськ вул. Пушкінська, 3 оф. 35, ГО «ЦАЛ «Сузір’я». Отримані конкурсні заявки не рецензуються і не повертаються незалежно від результатів розгляду.

Переможці конкурсу зобов’язуються  приймати участь у монтажі та установці придбаного обладнання,  провести урочисте відкриття оновленого дитячого майданчика за участю мешканців, представників влади та місцевих ЗМІ, організаторів і спонсорів благодійної акції «Играем вместе».

      Контактні особи: Бальцер Вікторія   тел.:  3-22-50

                                Буркут  Наталія     тел.:  3-25-90