Грантовий конкурс "Играем вместе!" 2015 р.

   Вознесенська міська рада спільно з міською благодійною організацією  «Фонд громади Вознесенська» оголошує конкурс проектів спрямованих на оновлення дитячих спортивно – ігрових майданчиків  «Играем вместе» .

     Мета конкурсу - залучення місцевої громади до вирішення проблеми безпечного та цікавого відпочинку дітей на спортивно - ігрових майданчиках міста Вознесенська.

Участь у конкурсі можуть приймати:

 • об’єднання співвласників багатоквартирних житлових будинків ОСББ та житлово-будівельні кооперативи ЖБК ;
 • органи самоорганізації населення (ОСН);
 • громадські організації та благодійні фонди міста;
 • заклади освіти, охорони здоров’я та соціального захисту населення різних форм власності;

Пріоритетні напрямки проектів:

 1. Оновлення новими спортивно-ігровими комплексами вже існуючих дитячих майданчиків м. Вознесенська.
 2. Створення нових дитячих спортивно ігрових майданчиків в м. Вознесенську.

Середній розмір цільової безповоротної фінансової  допомоги (гранту) 15 000 – 20 000 грн. для реалізації одного проекту.

Максимальний розмір гранту – 25 000 грн.

Наявність обов’язкового власного фінансового внеску у грошовій формі на придбання обраного вами обладнання в розмірі не менше 30%  від загальної вартості проекту. Перевага надаватиметься проектам, в яких власний внесок буде більшим від мінімального.

Кінцевий термін подання проектних пропозицій – 11 вересня   2015 р..

Оголошення результатів конкурсу – 18 вересня 2015 р .

      Підбір та подальше придбання дитячого спортивно ігрового-обладнання здійснюється згідно прайс листа ТОВ «Ксіл - Україна» http://ksil.com.ua

Процедура подачі заявок і надання грантів:

Для участі в конкурсі необхідно підготувати і подати заявку на грант за аплікаційною формою. Працівники організації консультують заявників і надають загальну інформацію щодо написання проектів. Телефон для довідок 0979923394.

Документи, що обов’язково додаються до аплікаційної форми:

 1. Документ підтверджуючий право власності або право користування земельною ділянкою (в разі наявності) на якій планується встановити обладнання;
 2. Схема розташування спортивного та ігрового обладнання  на майданчику в М 1:1 м.
 3. Фотографії  існуючого майданчика або місця де його планується розташувати
 4. Статут та виписка (свідоцтво про державну реєстрацію) з єдиного  державного реєстру підтверджуючі реєстрацію організації заявника.
 5. Підтверджуючі документи про наявність власного внеску (відомість збору коштів, акти оприбуткування коштів, виписки про залишок коштів на рахунку в банку, гарантійні листи…….).

            Отримати аплікаційну форму та прайс для підбору спортивно-ігрового  обладнання можна на сайті організації http://voznesensk-cf.org.ua в розділі Конкурси/Гранти.

Заявки в електронному вигляді приймаються до 17:00 11 вересня  на електрону адресу voz-cf@ukr.net  та один оригінал з усіма додатками в друкованому вигляді за адресою: вул. Пушкінська, 3 оф. 35.Отримані конкурсні заявки не рецензуються і не повертаються незалежно від результатів розгляду. Визначення переможців конкурсу відбувається незалежною громадською конкурсною комісією.

Переможці конкурсу зобов’язуються  приймати участь у монтажі та установці придбаного обладнання,  провести урочисте відкриття оновленого дитячого майданчика за участю мешканців, представників влади та місцевих ЗМІ  у формі «Фестиваль дворів» та забезпечити безперешкодне користування майданчиком усіх бажаючих  у будь-який час.