Грантовий конкурс "Играем вместе"

         Вознесенська міськарада спільно з Фондом громади Вознесенська оголошує конкурс проектів спрямованих на оновлення дитячих спортивно – ігрових майданчиків  «Играем вместе».

Мета конкурсу - залучення місцевої громади до вирішення проблеми безпечного та цікавого відпочинку дітей на ігрових майданчиках міста Вознесенська.

Участь у конкурсі можуть приймати:

  • ініціативні групи мешканців міста Вознесенська;
  • органи самоорганізації населення (ОСН);
  • громадські організації та благодійні фонди міста.

Пріоритетні напрямки проектів:

  1. Оновлення новими спортивно-ігровими комплексами вже існуючих дитячих майданчиків м. Вознесенська.
  2. Створення нових дитячих спортивно ігрових майданчиків в м. Вознесенську.

Середній розмір цільової безповоротної фінансової  допомоги (гранту) 10 000 – 15 000грн. для реалізації одного проекту.

Максимальний розмір гранту25 000 грн.

Наявність обов’язкового власного фінансового внеску у грошовій формі в розмірі не менше 20%  від загальної вартості проекту. Перевага надаватиметься проектам, в яких власний внесок буде більшим від мінімального.

Кінцевий термін подання проектних пропозицій – 21 серпня 2013 року..

Оголошення результатів конкурсу – 30  серпня   2013 року.

      Підбір та подальше придбання дитячого спортивно ігрового-обладнання здійснюється згідно прайс листа ТОВ «Ксіл - Україна» http://ksil.com.ua.

Процедура подачі заявок і надання грантів:

Для участі в конкурсі необхідно підготувати і подати заявку на грант за аплікаційною формою. Працівники організації консультують заявників і надають загальну інформацію щодо написання проектів.

            Отримати аплікаційну форму та прайс  для підбору спортивно-ігрового  обладнання можна на сайті організації http://voznesensk-cf.org.ua в розділі Конкурси/Гранти.

Заявки в електронному вигляді приймаються до 17:00 31 липня на електрону адресу voz-cf@ukr.net та один оригінал з усіма додатками в друкованому вигляді за адресою: вул. Пушкінська, 3 оф. 35.Отримані конкурсні заявки не рецензуються і не повертаються незалежно від результатів розгляду.

Переможці конкурсу зобов’язуються  приймати участь у монтажі та установці придбаного обладнання,  провести урочисте відкриття оновленого дитячого майданчика за участю мешканців, представників влади та місцевих ЗМІ у формі «Фестиваль дворів».

Організація проведення конкурсу «Играем вместе»  відбувається в рамках проекту «Єднання зусиль громади для процвітання міста» МБО «Фонд громади Вознесенська», що виконується за результатами конкурсу проектів «Школа фондів громад» при підтримці ІСАР «Єднання» за фінансування Фонду ім.. Ч.С. МОТТА.