Конкурс «Благодійник року 2012»

Шановні мешканці міста, розвиток благодійництва є справою важливою та шляхетною. Сьогодні вже ніхто не має сумнівів в тому, що доброчинна діяльність формує не лише соціальний капітал і духовність, але й певні економічні важелі розвитку суспільства. Звичайно, важливо зробити так, щоб благодійність мала у суспільстві високий статус, тобто щоб бути благодійником було престижно. Запрошуємо вас стати учасником І Вознесенського міського конкурсу «Благодійник року 2012» і подати свою заявку.

 Мета і завдання конкурсу: сприяння розвитку благодійництва в  м. Вознесенську та його популяризація через публічне визнання та відзначення благодійних ініціатив, спрямованих на вирішення актуальних суспільних проблем.

 Учасники конкурсу: фізичні і юридичні особи, які надали одно- чи багаторазову благодійну допомогу у м. Вознесенську у 2011 - 2012  році для вирішення суспільних проблем.

Номінації конкурсу:  

·           Благодійник року – Підприємство - в номінації розглядаються заявки щодо благодійних ініціатив бізнес-структур, що мають риси великого, середнього та малого бізнесу.

·           Благодійник року – Фінансова установа - в номінації розглядаються заявки щодо благодійних ініціатив бізнес-структур чи організацій, що надають фінансові послуги.  Сюди входять банки, інвестиційні фонди, кредитні спілки, страхові компанії тощо.

·           Благодійник року –  Особиста благодійна ініціатива - в номінації розглядаються заявки щодо благодійних ініціатив фізичних осіб, які надають фінансові та нефінансові пожертви за власний рахунок.

·           Благодійник року –  Дитяча, юнацька  ініціатива - в номінації розглядаються заявки щодо благодійних ініціатив дитячих колективів, груп. Та окремі дитячі та юнацькі ініціативи.

·            Благодійник року – Волонтер – в номінації розглядаються заявки щодо фізичних осіб, які беруть активну участь у благодійних або суспільно-важливих ініціативах, виконують певну роботу на громадських засадах. 

Кінцевий термін прийняття заявок - 10 жовтня  2012 року

 Заявки подавати згідно аплікаційної форми.

Заповнену заявку  та додаткові матеріали з поміткою “Благодійник року ”  надсилайте:

1. поштою на адресу: м. Вознесенськ, вул. Пушкінська,3 оф. 35. тел: 3-22-50;

2.  електронною поштою на адресу: voz-cf@ukr.net .

Результати Конкурсу розміщуються на веб-сайті Конкурсу http://voznesensk-cf.org.ua.

Переможець кожної з номінацій нагороджується спеціальною відзнакою та дипломом конкурсу з написом «Благодійник року – 2012».

Організатор конкурсу: МБО «Фонд громади Вознесенська» http://voznesensk-cf.org.ua