Міський фестиваль "Різдвяні канікули" 28 грудня 2011 р.

Метою відбіркового туру міського фестивалю «Різдвяні канікули»  являється залучення дітей та молоді до вивчення українського фольклору, відтворення народних традицій святкування зимових свят та заохочення культурного відпочинку. 

Під час фестивалю, в українській фольклорній атмосфері, учнівська молодь міста змагається у найкращій постановці різдвяного вертепу і віншуванні новорічних колядок та щедрівок. 

  Участь у змаганні приймало 10 команд з усіх шкіл міста – близько 200 чоловік. Юні щедрувальники порадували знанням українських народних різдвяних традицій. В своїх постановках діти і віфлеємську зірку носили, і козу продавали, і чортів проганяли, і, як годиться, в святкові дні – щастя та добра в господі бажали.

Переможцями фестивалю стали команди: гімназії, зош №2, №5 і №8, які 13 січня 2012 р. на свято Меланки, щедруватимуть в трудових колективах міста та збиратимуть, таким традиційним для українців способом, кошти для оновлення дитячих майданчиків міста в рамках благодійної акції «Играем вместе!».

Організаторами фестивалю «Різдвяні канікули» виступили: міський відділ освіти - Кисильова С.В.,  Центр дитячої творчості - Василенкова О.П.,  Фонд громади м. Вознесенська - Бальцер В.В. та депутат Вознесенського міської ради - Буркут Н.В.