Відвідати наші заходи

Молодіжний Форум «Думай! Мрій! Дій!» 15 листопада 2013 р.

        Мета проведення Форуму - створення сприятливих умов для розвитку творчого та соціального потенціалу молоді Миколаївської області, проведення занять в сфері неформальної освіти,  обговорення  та обмін кращими  практиками щодо активної участі молоді у житті громади, а також демонстрації позиції соціально активної молоді (волонтерська діяльність, рівний доступ до освіти соціальних груп молоді, активність у соціумі, подолання регіональних та національних стереотипів, євроінтеграція ) та сприяння творчій самореалізації молоді шляхом розробки та подальшої реалізації власних соціальних ініціатив.

Різдвяний Bazar 23 грудня 2012 р.

         Мета проведення акції - збір благодійних пожертвувань для підтримки програми «Моя школа», спрямованої на впровадження інноваційних освітніх практик і поліпшення умов навчання дітей в навчальних закладах. 

I –й Фестиваль дворів «Играем вместе» в м. Вознесенську з 27-29 липня 2012 р.

Метою проведення Фестивалю є відродження традицій неформального спілкування городян за місцем свого проживання, формування взаємозв'язків між поколіннями і популяризація активного відпочинку для ВСІХ на свіжому повітрі.

Міський фестиваль "Різдвяні канікули" 28 грудня 2011 р.

 Метою відбіркового туру міського фестивалю «Різдвяні канікули»  являється залучення дітей та молоді до вивчення українського фольклору, відтворення народних традицій святкування зимових свят та заохочення культурного відпочинку. 

 

Благодійний концерт "Виставка соціальних проектів та послуг "Перспектива" 17 грудня 2011 р.

 Метою проведення є привернення уваги громадськості міста, місцевої влади та бізнесу до проблеми функціонування закладів культури та можливості надання на їх базі нових соціальних та інформаційних послуг місцевими громадськими формуваннями.

Благодійний вечір "Я люблю Вознесенск" 20 листопада 2011 р.

      Цель благотворительного вечера - объединение усилий  всех влиятельных и неравнодушных Вознесеннцев,  для кого слово «благотворительность» не PR, а реальная помощь, вокруг решения проблемы безопасного и интересного отдыха наших детей на детских игровых площадках возле их дома.